Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnék cicajátékot...

Hogyan tudnék cicajátékot készíteni házilag a cicusomnak?

Figyelt kérdés
a bolti játékok olyan drágák! Házilag milyen játékokat lehet készíteni a cicáknak?

2014. júl. 8. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

www.noeallatotthon.hu/macskamentes/index.php?pid=2&cid=267

De ha rékeresel a neten, hogy házilag készített cicajáték, akkor más oldalakat is kidob.

2014. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amik az enyémnek vannak és olcsók (szóval jóval a bolti csicsa játékok ára alatt vannak):


-Ping-pong labda

-Botra rászerelt tollak, kis labdák, csengők

-Gombolyag (mint a régi képeken :D)

-Kinder tojásos tartóba rakott rizs (vagy akármi ami csörög benne, de jól le kell zárni a tojást!)

-Ha van kézügyességed varrhatsz neki olyan plüss egeret, amit a boltban kapni, ha csörög a farka/orra még jobb

2014. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát az én macskáim költségkímélő módon legszívesebben egy papírgalacsinnal játszanak. :D Ha elromlik, kiszedhetetlen helyre pofozzák, akkor kapnak újat. Látnád milyen megszállottan nézik, amikor csinálom.

Van belőle madzaggal turbózott változat is, cellux, némi csomózás, és azt lehet előttük rángatni. Mondjuk ezzel csak velem játszanak, mert félek, hogy megeszik a ragasztót, vagy a madzagot. :D

Kis barkácsolással fából és spárgából kaparófát is csinálhatsz.

Meg kartondobozok egymásra halmozva, műanyag csövek, filléres beruházás, de a legtöbb háznál van is szétszórva ilyesmi.

2014. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tudsz horgolni vagy kötni akkor labda,egér ,stb,akár csörgőt is rakhatsz bele illetve macskamentát.Pingpong labda verhetetlen és fillérekbe kerül.alufólia összegyúrva,papírgalacsin,valami botra tollak ez is kreatív boltba egy csomag toll 100 ft.
2014. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is a ping-pong labda a favorit. Van naturba is, illetve egyet megcsináltam hogy átszúrtam bele húztam egy fonalat és húzogatom előttük. Utóbbit nálam is csak velem játszhatják, bár én attól félek hogy a nagy játék hevében a nyakára tekeredik a fonal és megfullad.


Illetve egy nemez labda van még nekik, ezt még gyerek ként én csináltam a megboldogult cicuskámnak, most a picik megörökölték így 10 év után.



A nagy cicám meg ha épp játékos kedvében van akkor eljátszik egy pet palack kupakjával. Na meg a karácsonyi dió pucolásnál alig várjon hogy pucolatlan dió pottyanjon a földre. :)

2014. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-2 kisebb-nagyobb kartondoboz. 1 akkora lyukat kell vágni rá, hogy beférjen meg a doboz méretétől függően több kicsit. A miénk órákat elvan egy-egy ilyenben ha épp úgy tartja kedve. Mi a dobozokat kisboltból kértük.
2014. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lyukas zoknikat egymásba lehet tömködni, esetleg varrással tömöríteni, alakítani.
2014. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kindertojás belsőbe dugtam egy fonalat, és úgy zártam vissza a kindertojást, ez pedig fel van kötve egy helyre. A cica nagyon szereti, bár kicsit már megunta, most a pingpong labdát éli nagyon :) A papírgalacsinnal is játszik, és odaadtam neki két régi plüssöm (az egyik egér méretű, a másik nagyobb), azokkal is szeret játszani :)
2014. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én a macskáknak összgyűrök egy sima kockás, vagy éppen vonalas lapot, és elgurítom előttük.. órákig képesek vele játszani.. szerintem a boltban kapható játékok ugy hülyeségek ahogy vannak... egy papirdarabbal tovább játszik, mint egy bolti játékkal :D
2014. júl. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!