Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Surgos! Van egy harom eves...

Surgos! Van egy harom eves ivartalanitott kan brit rovidszoru cicank. Egy hete kaptunk egy 9 hetes kis kan cicat. Eddig semmi baj nem volt, de ma egyszeruen elkezdte "levadaszni". Miert csinalja?

Figyelt kérdés
Eloszor felt a nagy a kicsitol, majd szep lassan szagolgatni kezdtek egymast, egyutt ettek, aludtak es elkezdtek jatszani is. Minden a legnagyobb rendben volt. Tegnap este egy kicsit durvabb volt a jatek, de akkor meg nem gyanakodtunk semmire. Ma azonban teljesen elszabadult a pokol, elloki es elkezdi harapni a hasat (persze azonnal odafutunk szetvalasztani), a kicsi nem is nyavog hanem sikit felelmeben/fajdalmaban, ilyet meg sosem hallottam. Nagyon megijedtunk, de a kicsi nem fel tole, mert jatszana vele tovabb, de azota megint megtortent, es nem merjuk egyedul hagyni oket mostmar. Miert csinalja ezt a nagy cicank? Meg akarja olni? Mit tegyunk? Lakasban elunk, kicsukni nem tudjuk, max a kisszobaba, ha nagyon szukseges. Olyan elszomorito :(

2014. júl. 8. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ú, nagyon durván hangzik, sose hallottam ilyet. Mikor szétválasztottátok, nem dorgáltátok meg? Vagy nem lehet h féltékeny a kicsire, nem foglalkoztatok túl sokat vele? Valami olyan kéne amire a nagy megijed, ha ilyet csinál, pl vízzel spiccelés vagy nem tudom :( Megértem, mi is most akarunk hozni egy kicsit, én is ilyenektől tartok :( Esetleg ha más nem állatorvossal nem beszélsz h miért lehet? Nincs jobb ötletem :(
2014. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Veletlenul epp holnap megyunk allatorvoshoz, meg fogjuk feltetlen kerdezni. Szerintem is feltekeny, de direkt sokat olelgetem, meg puszillgatom, meg velunk alszik, nehogy ejszaka megtamadja. Nem tudom, esetleg macska tenyeszto valaki? Valaki segitsen, mert mndkettot nagyon szeretjuk, es nem akarjuk a kicsit elajandekozni.
2014. júl. 8. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Az bizony előfordulhat, hogy féltékeny a kicsire, ha többet foglalkoztok vele. Nálunk is volt ilyen eset, bár nem ennyire durva. Attól kezdve sosem "felejtettük" el, hogy az öreg is ott van.

Sokan "jajj de cuki" alapon sokkal többet foglalkoznak a kiscicákkal, mint az öregekkel.

2014. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Védi a területét. nekünk is volt 1 kan kiscicánk és állandóan üldözte a felnőtt lánycicánkat, kergette , üldözte. ez náluk terület védést jelent.
2014. júl. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
két kan macskát nem szerencsés együtt tartani, főleg nem lakásban.
2014. júl. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jó párosítás. Két fiú cica együtt. A nagyobb macska félti a területét. El fogja üldözni, vagy meg is öli.
2014. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!