Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon lányos dolog macskát...

Nagyon lányos dolog macskát tartani?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és szeretnék egy macskát (brit rövidszőrűt, ha ez fontos). Nagyon lányos dolog, inkább kutyára fájjon a fogam? (Csak értelmes válaszokat!)

2014. júl. 9. 21:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És inkább hím macskát, vagy a nőstény se gáz?
2014. júl. 9. 21:59
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha ezt komolyan kérdezed akkor neked nem való semmiféle állat. Bocs, de az állat nem egy tárgy vagy játék ami "lányos" lenne. Az állat az állat, társ, érző lény. Ugyanúgy ahogy a kutya, vagy bármi más háziállat. Egyik sem lányosabb a másiknál.
2014. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz sőt a lányoknak bejön ha látják hogy jól törődsz egy kis álattal nekem egy kicsi kutyám van de szerintem még egy macska is megenné és mégis mindenki imádja szóval szerintem nyugodtan tarts azt amit szeretnél:)
2014. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nem lányos,sok lány szreti ha egy fiúnak van macskája,én személy szerint imádom a macskákat és tök jó ha egy fiúnak is van.Saját tapasztalat szerint kandúrt ajánlok akit még kicsinek kiheréltetnek,mert így olyan marad mint egy kiscica,az enyém nagyon bújos,minden este velem alszik.Van egy nőstény is,ő is néha alszik a lábanál,de az ritka.
2014. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz
2014. júl. 9. 22:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az én férjem kigyúrt kidobóember, és mindig ellágyul a hangja, ha meglátja a macskánkat:)
2014. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
a fajta mindegy csak ivartalanítva legyen
2014. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
hát, nekem nagy zsánerem a pasi x macska kombó:D szerintem ezek is olyan túlgondolt hülyeség a szexista világunkban. mindegy milyen dolgok jellemeznek valakit, ameddig ezzel nem árt közvetlen a másiknak, a lényeg, h. szívből fakadjon. és tényleg mindegy, felőlem tűsarkút is hordhatna bárki, csak hiteles legyen vele, azt leszámítva, h. önnyomorgatás:D
2014. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A neolitikum óta tartok macskákat, most is van négy. Sosem éreztem, hogy lányos lenne, sőt! Ugyancsak próbára teszik néha a férfiember türelmét. Sok mindent megtanulhatsz általuk és jobb ember is lehetsz.
2014. júl. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi, de te most farokhosszabbítót szeretnél vagy házikedvencet? Felvállalni, hogy mi az, amit szeretsz, férfias és szexi. Azon cidrizni, hogy jajj, mit fognak hozzá szólni a többiek, nagyon nem.


Teljesen mindegy, hogy milyen nemű a cica, ivartalanítani mindenképpen érdemes. Az sokkal fontosabb, hogy olyan macsekot válassz, aki illik hozzád. Normális tenyésztő meg tudja mondani, hogy az alomból melyik macsek az agyahagyott pörgős, a nyugalom szobra, az ügyeletes paragép stb.

2014. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!