Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van kifejezetten 'beszédes-faj...

Van kifejezetten 'beszédes-fajta' cica, vagy ez kizárólag személyiségfüggő?

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves , ivartalanítt cicám, aki regneteget kommunikál.MOst gondolkozunk egy kiscicán, és szeretnénk, ha a mostanihoz hasonlóan 'beszédes' lenne.
2010. jan. 7. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a jelzőt a keleti, a sziámi és a thai cicákra szokták használni.

Nekünk van egy thai cicánk és nagy dumagép, mindent kommentál.


Egyébként egyedfüggő is lehet.

2010. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha beszédes fajtát szeretnél akkor csak meleg szívvel tudom ajánlani a tradicionális sziámi fajtát. Szinte társalogni lehet vele, nyekeg, berreg, nyivákol. Egyszerűen eszméletlen a repertoárja. Én imádom a szeméyiségét, csak ajánlani tudom. Nem fogsz benne csalódni.
2010. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mienk "csak"házi,de egész nap pofázik.Én nagyon birom.
2010. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen volt és házi, sajnos már csak a cicamenyországban beszélget.:( R.i.p. Jancsika
2010. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sziámi kifejezetten beszédes. Nekem van kettő, nagyon sokat dumálnak :)
2010. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a bengáli és az egyiptomi mau is.
2010. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem típus, hanem macskafüggő. A fekete házicicánk is egész nap dumál. És van a hangsúlyában logika, mikor soká engedem be a hidegből, akkor kifejezetten sértődötten, panaszosan dumál. :)
2010. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Akkor ezek szerint fajta, és személyiségfüggő is egyben. Egyébként a mostani cicánk is házimacska, és ő is eszméletlenül sokat beszél, be nem áll a szája:) mindenről van véleménye, és ő is rendesen a tudomásomra hozza, hogy milyen kedve van:D Nagyon durva, hogy egy macska is mennyire tud játszani a hangokkal, hihetetlenül aranyos:)
2010. jan. 8. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!