Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Levert, étvágytalan, zavart...

Levert, étvágytalan, zavart cicánknak milyen betegsége lehet?

Figyelt kérdés

Voltunk már állatorvosnál is, ott sem tudtak mit mondani csak hogy dehidratált és zavart a tudata és a tüdejében gyenge zörej van. Vitamint írt fel neki. Szerinte nincs életveszélyben, de aggódunk érte mert egyébként egy életvidám, aktív macska. Inni iszik, de enni nem, hiába rakjuk elé a kaját csak megszagolja és ott hagyja. 4-5 napja nem eszik rendesen, egyre kevesebbet, talán ma már nem is evett. Fél is, eddig kinti benti macska volt, de már nem mer a házban lenni, eddig ott evett pedig. Elmenekül, zavart lesz a hangoktól, folyton jár a tekintete. Nagyon sokat pihen és ilyenkor a földön elnyúlva, a fejét a földhöz nyomva nyitott szemmel fekszik. Velünk barátságos, dorombol és harapdál, puszilgat minket ahogy szokott. A száját tárogatja és a nyelvét a szájpadlása felé mozgatja. Az orvos nem talált semmit a szájában.


Köszönjük a válaszokat.



2014. júl. 10. 21:27
 1/2 Forever 18 válasza:

az én cicám az 1 hét után jött haza borzalmasan féltettem azt hittem már nem jön haza:(

látszólag vele is minden rendben volt nagyon sokat aludt nem evett nem vadászott ez nem volt rá jellemző. Minden zajtól megijedt attólis ami addig meg se kottyant neki. pl.lehuztam a wc-t és bebujt az ágy álá. aztán egy este megsimiztem a hasát, végig húztam a kezemet a hasán vagy 3-szor szóltam az anyának és másnap elvittük a dokihoz és közölték hogy sérv. szóval ha ezek a panaszai a cicusodnak tapogassátok meg stb. lehet hogy az a be ütötte magát lehetséges. Mindent megkell próbálni! :)

2014. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet a májának baja? Remélem, rendbe jön szegényke! Szorítok!
2014. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!