Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a kedvenc macskafajtád...

Melyik a kedvenc macskafajtád és miért? Milyet tartanál legszívesebben?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban "fajtamacskákra" gondolok, nem az utcai vegyesekre (természetesen érthető, ha ők a kedvenc, ez esetben a második-hármadik kedvencet is írjátok le!)

Nemet, kort is kérnék, ha nem gond. :)



2014. júl. 11. 05:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kedvenc cicáim a török van, az egyiptomi mau és a szfinx. A legeslegkedvencebb pedig a savannah, de őt egyértelműen soha az életbe nem vállalnám be, a többit simán.
2014. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 nádas viktorja ***** válasza:
55%
Én a sziámit kedvelem mert a nak nem hulik nagon a szőre mint egyes macskafajtának általábannem vadak szeetik a gyerekeket ragaszkodiik az emberhez
2014. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 RaimiPuch válasza:
Nekem a Bengáli macska a kedvencem, gyönyörű leopárd külseje és intelligenciája végett. Tetszik benne, hogy imádja a vizet, s kutyatermészetű. Rengeteg energia van benne. S szerencsés vagyok, mert van egy két hónapos bengáli kiscicám, s imádom.
2014. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Részemről a Maine Coon, van egy fekete-fehér, 1,5 éves ivartalan lány cicám, és az orientális sziámi, 4 hónapos foreign white kandúr :)
2014. aug. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nos, kérdező mit választasz?
2014. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nekem sok kedvencem van, nagyon tetszik a burmai, az abesszin, a maine coon, a szibériai és a norvég erdei, az olyan vadas hibridek, mint a bengáli és a szavanna, illetve a török van, a ragdoll és az orosz kék is nagyon szimpik. Na meg persze mindenféle utcai vegyes, közülük főleg a teknőctarka színváltozat.

2014. aug. 1. 14:59
 17/18 taurina ***** válasza:

momentán 2 2,5éves menhelycicalányom van, bár inkább eltévedt hercegnõre és az emberiségen elképedett istenségre hasonlítanak:)


mikor cicában kezdtem gondolkodni, a menhelycica lett a kedvencem. Ott is vannak perzsák, sziámik, amikkel találkoztam. de a kérdés, melyik szeret, vagy ha nagyon fél, melyiknek van a tekintetében, hogy érdekes lehetsz, hisz az ilyeneknél pozitívummal is lehet indulni, nemcsak kihívással, egy biztos pont volt ez nekem...


fiatal kellett, hogy sokáig együtt lehessünk, de nem kölyök, mert elsõ tapasztalatnak egyrészt nem mertem, hadd tanítson õ, kik is e csodalények valójában, másrészt úgyis hamar elkapkodják a miniket, nekik biztosabb a jövõ...


amúgy vmiért a rövid szõrûekkel jobban szimpatizálok, a perzsa szakálla pl. olyan furcsa nekem, pedig gyönyörû és biztos elbûvölne mindegyik egy pillanat alatt...

fajtát nem tudok mondani, sajnos rövid az élet és kevés a hely mindet kipróbálni, de ha lány, akkor picike méretû, ha kandúr, akkor hatalmas... a nagy szem megolvaszt...

2015. febr. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Minden macskafajtat SZERETEK!😻

De a kedvencem az orosz perzsa keverék

Mivel ilyen macskáink vannak?

2018. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!