Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pécsiek! A lehetőségekhez...

Pécsiek! A lehetőségekhez képest olcsó, de egyben jó állatorvos? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Találtunk egy nagyon pici kis cicát, és elég betegecske, bár valószínű megmenthető szerintem.

Nem biztos, hogy meg tudom tartani, ezért rengeteg pénzt nem költenék rá, de szenvedni se hagyom, így valami olcsó orvost szeretnék!


Még egy kérdés: ha elviszem orvoshoz és ő mondja, hogy mi kell neki, és esetleg drágának találom (kötelező chippekről olvastam) mondhatom, hogy nem most kérném?


Előre is köszi!



2014. júl. 11. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Blue dog, sokan jót mondanak rá, De a szigetin lévő sem rossz, ott meg szoktam kérdezni, hogy mennyibe fog kerülni, és ő elmondja, hogy mennyi lesz a vég összeg. Én is akartam csippeltetni a cicámat - de azt mondta, hogy nem kell - pontosabban macskáknál még nem kötelező úgy mint a kutyáknál. Én külön kértem a különböző védőoltásokat és féreg hajtást, így nekem sokat kellet fizetnem. De ha csak macska nátháról van szó akkor a szokásos kezelés 5000 huf alatt megállt nálam.

Pécsi bluedog.hu és vitavet.hu ott találsz telefonszámot és felhívod, hogy menyibe kerülne. De ha nem szeretnéd megtartani akkor hírdesed a neten vagy a facebookon a Gyermekek az állatokért alapítványnál tudsz segítséget kérni még, és csak a legvégső esetben vidd a Misinához - ők is jók, de sok kint az árva cica. Remélem tudtam segíteni.

2014. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!
2014. júl. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!