Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hetesen hoztunk egy kis...

8 hetesen hoztunk egy kis kandúr cicát a mi ivartalanított nőstény cicánk mellé (3 éves). A kandúrka folyamatosan veri, üldözi, cibálja a nagyot. Augusztusban tervezzük a kandúr ivartalanítását. Az majd kicsit "megszelídíti"?

Figyelt kérdés

Attól tartottam, hogy a nőstény nem fogja elfogadni a fiúcskát, de arra nem gondoltam, hogy fordítva lesz. Tudom, hogy a nagynak kéne kicsit "helyre tenni" a kölyköt, de sajna nem teszi... Léteznek eleve agresszív cicák is (vagy ez a nemének tudható be)? Olyan kis gyagyás, nem is tudom mint valami hurrikán :)

A nagyon pedig szörnyen sajnálom!Ez már lassan 2,5 hónapja megy.


2014. júl. 11. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A 8 hetes macskak mind olyanok, mint a hurrikan:D nyugi, a kimiskaroltatas utan jobb lesz, a kandurok nagyon megnyugszanak tole..:)
2014. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kiscica csak játékos. Nekem is most van egy 2 hónaposom, nem hagyja békén a nagyot. Mondjik nálunk szerencsés a helyzet, mert a nagy is szeret játszani, lekötik egymást. Az ivartalanítás miatt viszont nem lesz ilyen téren nyugisabb, azt meg kell várnotok, hogy benőljön a pici feje lágya, hogy kicsit komolyodjon. A nagynak biztosítsatok valami nyugis helyet, ahova el tud menekülni, ha nagyon akar, a picinek meg millió játékot, hogy át tudjátok venni a nagy cica helyét a játékban. A picik olyanok, mint a rossz gyerekek, de egyszer ő is felnő és kicsit komolyodik :)
2014. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos kor után minél előbb ivartalaníttatod annál jobb.
2014. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd megbékélnek. ha ivartalanítjátok akkor meg fégképp.
2014. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenféleképpen ivartalanítjuk. Kíváncsi voltam a tapasztalatokra :) Nekünk azt mondta az állatorvos, hogy fél éves kora lőtt ne műtsék meg, mert valami húgyúti problémák kialakulása gyakoribb, meg nem nő tovább. üdv
2014. júl. 14. 08:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem veri. Játszik vele.
2014. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már régi kérdés, de nem tudom megállni hogy ne szóljak hozzá. Az orvos, aki szerint fél éves kora előtt ne ivartalanits, visszaadhatja a diplomáját, vagy nincs is neki. hogy akkor nem nő tovább a cic, vagy hugyuti betegsége lesz emiatt, nem igaz, minél korábban ivartalanitják a cicót, / 3 hónapos kortól/ annál egészségesebb élete lesz, a mütét után is hamarabb gyógyul, kedves doktor ur, 15 éves tapasztalatom van USA-ban.
2023. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!