Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák szeretnek függőágyba...

A macskák szeretnek függőágyban aludni? Milyen fekhelyeket kedvelnek a legjobban?

Figyelt kérdés
Hamarosan kapok egy 2 hónapos kiscicát. Kinti macska lesz, van a kertben egy kisebb ház, ahol enni-inni kap, és úgy gondoltam csinálok oda neki egy kényelmes fekhelyet. Ez a ház ajtóval zárható, de a macska kívülről be tud mászni könnyen. Eszembe jutott, hogy a régi macskám mindig a függőágyban aludt, így gondoltam csinálok a következőnek egy sajátot. Jó ötlet? Vagy milyen fekhely kellene neki?

2014. júl. 11. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Kivételes macskád lehetett, mert annyira nincsenek oda az instabil dolgokért. Puha és meleg legyen.
2014. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor inkább valami puhát és meleget csinálok neki. :)
2014. júl. 11. 14:34
 3/10 Tanita25 válasza:
74%
Szerintem egy sima kartondoboz lyukkal az oldalán megfelelő kuckó neki. Az én cicám mondjuk a mosdókagylóban alszik.:-)
2014. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kartondobozzal az a probléma, hogy könnyen szétesik. Előzőnek volt, pár alkalommal benne aludt, de már először is kezdett szakadni az oldala. De azért köszönöm!
2014. júl. 11. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Amin jól meglátszik a szőrük,tarka macskák esetében a frissen mosott világos holmikat, a fehérek pedig odavannak mindenért ami fekete.


Viccet félretéve, bármit ami puha és meleg. A miénk kifejezetten odavan a polárért és a laptoptáskám is imádja (az gyakorlatilag két réteg szivacsból és a vászon bevonatból áll, nagyon könnyen átmelegszik).

2014. júl. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első voltam. Még annyit tennék hozzá, hogy a nikecel a legjobb szigetelő és tartja a meleget, még télen is meleg érzetet ad. Persze nem arra gondoltam ,hogy közvetlen arra feküdjön, hanem pl. ha kinézel neki egy fekhelyet, annak legyen az alja, oldala nikecel táblából és abba teríts valami puha anyagot. A legjobban a plédet szeretik, ha van valami régi, vagy amit más is írt, a termó anyagokat. Lehetőleg ne műszálast, ne lyant ,ami lepergeti a nedvességet Hát istenkém, ilyen kis válogatósak :-) Sok örömet hozzá.
2014. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tanita25 válasza:
Nekem a tapasztalatom az, hogy ritkán szeretik a kialakított fekhelyet, az én cicám jön és ha az tetszik neki, lepakolja a polcot és azon alszik. Cica.. pfff ... nyolc kilós az én kis picim. :-)
2014. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 14. 10:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez való igaz, hogy nem feltétlenül oda fog feküdni ,ahova Te akarod, sőt, zömében nem, mert attól makacsabb és önállóbb jószág, viszont ha nem lesz annál puhább és jobb hely, akkor megvan rá az esély. Ha nem fogja használni, ne keseredj el, akkor egész biztos talált valamit, ami számára jobbnak tűnik, de addig is próbálkozhatsz különböző helyekre tenni. Lehet ez már az én hülyeségem, de én azt is megpróbálnám, hogy teszek pár szem száraz tápot, vagy amit szeret az általam kialakított fekhelyre, mert lehet ,hogy az oda vonzza és közben jön rá, hogy "húhh hát ez meg egyébként egy egész tuti hely arra is ,hogy lefeküdjek".
2014. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah meg még annyit tennék hozzá, hogy az állatok sokkal jobban tudják, hogy mi kell nekik mint mi. Tehát ha véletlenül nem azt csinálja, amit Te szeretnél, egész biztos lehetsz benne, hogy nem akar öngyilkos lenni. :-)
2014. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!