Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisili folyton össze a...

Miért pisili folyton össze a lakást?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve van meg ivartalanított (kb másfél évesen) lány cicánk, eddig nem volt vele különösebb baj, max az, hogy kissé túlsúlyos. Az utóbbi pár hónapban viszont egyre gyakrabban pisili össze a folyosón a cipőinket, meg volt, hogy már a frissen mosott ruhákra is rápisilt, pedig előtte sose csinált ilyet. Az alomját mindig tisztán tartjuk. Emellett mostanában kicsit furcsábban is viselkedik, nem igazán tűri sokáig a simogatást (pedig régen imádta), sőt néha még oda is kap, idegenekkel is sokkal bizalmatlanabb. Mi lehet vele a baj? Köszi a válaszokat előre is.

2014. júl. 11. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem vidd el állatorvoshoz, de nekem az a tippem, hogy felfázott. Vese problémája lehet, azért pisil mindent össze, és a fájdalom is attól lehet, ami miatt nem engedi simogatni magát. Én mindenképpen orvoshoz vinném.
2014. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sose volt hűvösebb időben kiengedve az erkélyre, vagy a párkányra, de lehet igazad van.
2014. júl. 11. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

1.: Lelki oka van, stressz érte, vagy valami változott körülötte.

2.: Húgyúti betegség, amit nem a felfázás szokott okozni.

(lsd: a macskák alsó húgyúti szindrómája)

3. vesebetegség.

2014. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem sok minden változott körülötte
2014. júl. 12. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!