Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tetszik a cicádnak a...

Hogy tetszik a cicádnak a havazás?

Figyelt kérdés
Én nekem az egyik cicám túrja a nózijával, a másik meg keservesen elkezd nyávogni, mert fáj a talpa a hidegtől :D a többit nem nagyon érdekli :D
2010. jan. 7. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
a kisebbek imádnak a hóban játszani. A nagyobbak pedig csavarognak, vagy a melegítőlámpa alatt ülnek :D
2010. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a kis vékony fekete házicicám imádja, ugrált benne mikor nagy volt a ho, a fehér kicsit kényesebb mert a talpát emelgette mikor elöször kiment, azota sem szeret kint lenni, ha esik a ho.
2010. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem szereti, kényeskedik, nyöszörög, hogy végre engedjem már be a szobába.
2010. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem szobacicám van, aki állandóan azért nyarvog, hogy mikor visszük már ki. Kivittük a havazásba, erre fél perc nem telt el már reklamált, hogy be akar menni a meleg szobába.
2010. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az én cicusom utálja a havat. Olyan fancsali a pofija amikor ugrál benne, látszik rajta, hogy magában "anyázik". Kinti cicus, szigetelt saját kis háza van. Hóban alig mozdul ki belőle.
2010. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

az enyémek is imádják, mind a három, csak másképp.az egyik, amikor a férjem söpri a havat, azt hiszi a kis lüke, hogy vele játszik és ráugrál söprűre.ugyanez a cica a mancsával beszórja a szájába a havat.az öreg nagymacskám /16 éves / a hóesést szereti, bóklászik a kertben, aztán csuron havasan bejön.papírtörlővel törölgetem szárazra, na hát azt nagyon élvezi.nagy franc

mert,ha éppen nem esik, akkor belefetreng a hóba, hogy a

"masszázs" ki ne maradjon.Ja és hóban is kikéredzkednek

vécézni, bár fogalmam sincs, hogy csinálják, de megoldják.

2010. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kiscicám kizárólag csak bent van és az ablakból nézte a havazást ! Nagyon tetszett neki!

Utána kiengedtük és járkált benne egy kicsit de utána bejött!

2010. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Az én macskáim imádják. Főleg mikor húzom őket a szánkóba apa régi bundakabátjába beburkolva. De van mikor észreveszik, hogy mozog a szánkó és elkezdenek rá vadászni, ahogy csúszik xDD
2010. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

9.53-as ( off ) gratula a 16 éves cicádhoz !!

Az én vörös cicám aki 4 éves kani kinti-benti, imádta a havat máig, ma reggel eltemettük, mert elütötte valami :(

Én 40 évesen megsirattam, de a kisebbik lányom még most is siratja aki 16 éves.

2010. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!