Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám egérmérget evett, ezt...

Cicám egérmérget evett, ezt állapitotta meg egy idő után az állatorvos. Van még esély a túl élésre?

Figyelt kérdés
Egy hete jelentkeztek a tünetek, kedvetlen volt és egész nap aludt, alig evett. Azt gondoltam, azért mert nem épp a kedvenc eledele volt itthon. 2-3 nap múlva semmit nem evett, könnyezett a szeme, következő nap megjelent egy csöpp vér az orrán. Először az állatorvos azt mondta giliszta, pedig volt féregtelenítve a cica 2 hónapja. és ma jöttünk rá, hogy valószínűleg méreg. kapott immunerősítőt, itatom vele a tejet, kapott K vitamint, mert azt olvastam az segít. van még esély a túl élésre? :( nagyon le van gyengülve :(
2014. júl. 12. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt már több mérgezett macskám, sajnos hiába kezelték őket, nem élték túl, de természetesen ez nem jelenti azt, hogy a tiéd is maghal. Remélem meggyógyul.
2014. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bízzunk benne hogy nem evett sokat, de szerintem ha már nem súlyosbodik az állapota akkor szép lassan javulni fog.

Kivánom a legjobbakat!:)

2014. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igaz, a kérdésedre nem tudok válaszolni, de tiszta szívből remélem, hogy meggyógyul a cicád és újra egészséges életet fog tudni élni!<3
2014. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
remélem nem lesz szegénykének semmi baja
2014. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az állatorvos azt javasolja, hogy altassuk el, mert csak szenved :( de én nem tudok lemondani róla, nem tudnám ezt megtenni vele :( tényleg semmi esélye a javulásra? a K vitamin nem sokat segitett, még mindig szivárog a vér az orrából :( nem tudom mit tehetnék még érte ;(
2014. júl. 13. 15:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Akkor tényleg az lesz a legjobb.
2014. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem altatnám el :S Csak ha 100%!!!!!! hogy már nem gyógyul meg ha még kis remény is van hagynám hadd küzdjön :/
2014. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha az orvos azt mondja, hogy el kell altatni akkor el kell. Az én macskáimért is az utolsó pillanatig küzdöttek mindhiába.
2014. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na mi van vele?:)
2014. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos el kellett altatni... ;( ...
2014. aug. 11. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!