Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vigyük, vagy ne vigyük a cicát?

Vigyük, vagy ne vigyük a cicát?

Figyelt kérdés

Nyaralni megyünk 1hétre.Van egy 3hónapos cicánk.Állatbarát nyaralóba megyünk,visszük a kutyánkat is,lehetne a cicát is!Nem tudom eldönteni,mi lenne neki a jó!

Vigyük magunkkal,1órás az út,igaz nem a megszokott környezetbe lesz,de legalább mi is ott leszünk,vagy párom nővére felajánlotta,hogy vigyük el hozzá,ő otthon van,van cicája(szintén fiú,6hónapos),meg a kislánya is eljátszik velük.De ott idegen lenne neki minden és mi se lennénk ott!

Mi lenne jobb neki?Segítsetek!:(



2014. júl. 13. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megoldható, hagyd otthon, és a párod nővére járjon át etetni, gondozni. Így nincs kiszakítva a megszokott környezetéből, de foglalkoznak is vele. A macskák még gazdival együtt sem jól tűrik a környezetváltozást.
2014. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy nem tudjuk megoldani,ők 15km-re laknak,nem tudna ingázni minden nap.

Én afelé húzok,hogy vinném.Párom szerint maradjon.

Nyugodtabb lennék,ha ott lenne velünk ő is!

2014. júl. 13. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben járunk, leírom a dolgokat amiket mi is épp átgondolunk. Csak olyan helyre szabad adni ahol bent van, mert elég nagy eséllyel haza menne az idegen helyről. Ha vinnétek magatokkal mennyit tudnátok vele lenni egy nap? Ha keveset (pl a cicát kirándulni, pancsolni nem vinném a többi kutya miatt, meg a miénk nem ismeri a pórázt) akkor érdemesebb keresni valakit akinél bent lakhat, vagy átjár etetni, gondozni.
2014. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bent lenne házba a nővérénél is.

Egy házat vettünk ki a nyaralásra,nem tervezünk elmenni kirándulni.Ott lennénk egész nap.

Nem tudom,komolyan.Egyik pillanatba azt gondolom,jó lesz ott neki,tud játszani,nem lesz egyedül.A másikba meg azt,hogy jobb lenne,ha vinnénk.Csak ott meg vigyázni,nehogy kiszaladjon,elmenjen.

Mindegy.Meglátom,hogy reagál egymásra a 2cica.Ha jól érzi magát,marad.Ha nem,visszük!:)

Köszi a válaszokat,tanácsokat!

2014. júl. 13. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a rokonhoz vigyétek el nektek is kevesebb lenne a gond a nyaralás az nyaralás nem azért mész ,h takaritsad a macskaalmot.
2014. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos, hogy ennyire családtagként tekintetek a cicára. Csak egy töredéknyit adnál minden létező macskatartónak ebből a szeretetből, azt hiszem már boldogabb lennék..

Szerintem nézd meg nővéredéknél milyen a helyzet, de közben vegyél egy hámot is, tedd rá, had szokja, ha esetleg nem jönne ki jól a ciccel. De szerintem is mindenképpen jobb megoldásnak tűnik otthon hagyni.

2014. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elvittük a nővéréhez végül,ma jöttünk haza.Jól elvolt,nem viselte meg,ugyan úgy viselkedik,ahogy eddig,pedig 1 hétig volt ott.De azért jobb,hogy itthon vagyunk mostmár együtt.=)

Köszi mindenkinek!

2014. júl. 21. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig viszem a cicát nyaralni, semmi baja a dologgal, sőt nagyon jól elvan mindenhol. Általában kempingekben van a szállásunk ahol elsétálgat amíg mi strandolunk vagy épp átalussza a napot. Sose hagynám otthon, nálunk ő is családtag, ahova én megyek oda ő is. Néha még a munkahelyemre is.
2014. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!