Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit "mondanak" a macskák a...

Mit "mondanak" a macskák a madaraknak?

Figyelt kérdés

Többször láttam már, hogy ha a macskám meglát egy madarat elkezd neki ilyen furcsán nyávogni (mint pl. itt is: https://www.youtube.com/watch?v=iaiR14JQlOU )

De mért csinálják ezt? Ha el akarják kapni a madarat nem ijesztik el ezzel?



2014. júl. 13. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
én egyszer lefordítottam és ezt mondják: sós hús lesz ma a tálon...ami édes utálom
2014. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
"Egyszer egy népszámláló ki akart kérdezni. A máját ettem meg szép nagy szemű babbal, és jó Chiantit ittam rá. Menjen csak vissza az iskolába, kicsi Starling. Siessen! Siessen!"
2014. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
"Na te rohadt kis csipogó dög, de szívesen megennélek... hogy miért is nem tudok repülni?"
2014. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csip csip csóka, vak varjúcska..
2014. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a beállásaiból és abból hogy mennyire koncentrál hogy vadászik. Nagy valószínűséggel utánozni próbálja a madárhangokat olyan sikerrel mint én a kutyaugatást. Gondolom megpróbálja odacsalni vagy valami hasonló.
2014. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez neked szól, a te figyelmed hivja fel a zsákmányra, mert a nyomi azt hiszi a madár téged is érdekel.

Csak ember mellett csinálják, a magányos macskák nem csinálják, ők ehelyett suhannak nagy csendben és levadásszák.

2014. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom nyávogni is csak az embereknek nyávognak. De miért?
2014. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert tudják, hogy az emberek ostobák, és nem értenek a testbeszédből.
2014. júl. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon sok elmélet van rá, hogy miért csinálhatják ezt, de egyelőre ez is rejtély :)
2014. júl. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!