Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legpuhább macskaalom,...

Melyik a legpuhább macskaalom, amelyiket már 2 hetes kiscicák alá is lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kutyapeluson vannak, de mivel 4 kiscica van, 3 óránként mikor etetem állandóan tiszta pisisek-kakisak, ezt ugye le kell mosnom róluk, letörölgetem. Félek, hogy nem jó igazán ilyen pici cicáknak az állandó vizezés, ezért arra gondoltam egy nagyon puha, finom szemű alomra tenném őket, hogy legalább a pisit jól felszívja. Ettől nem hiszem, hogy bajuk lenne, de ha megfáznak attól könnyen.

2014. júl. 13. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyenkor még nem lehet almot alájuk..pelus kell és minden etetés után pisiltesd és kakiltasd őket langyos nedves vattával és nem lesznek pisisek.

Nem tudom milyen kutyapelust használsz,de ilyenkor,főleg ha nincs anyuka akkor gyorsan fogy a pelenka.patikába van betegalátét ami szerintem olcsóbb és jobb is a kutyapelenkánál.

2014. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom,peluson vannak,de párom szerint nem jo. Minden etetésnél pisiltetem kakiltatom őket,de nem mind akkir ürít. Inkább utanna,meg 2 etetés közben. Mikor nem látom őket jól szét is tapossák és azt hogy takaritsam? Nem fürdethetem őket naponta többször! Ötletek?
2014. júl. 18. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Tálba langyosvíz,egy szivacs és törölgesd át őket,ez kb olyan hatást is kelt mintha az anyuka tisztítaná végig őket és vízesek se lesznek nagyon.
2014. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!