Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktathatnám össze...

Hogyan szoktathatnám össze két kölyök cicámat? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Volt itthon egy 3 hónapos kiscicánk, aki nagyon barátságos, játékos. Tegnap hazahoztunk egy másik ciciát aki kb ugyanolyan idős, mint a másik cicánk. Ő is nagyon kedves, barátságos cica, viszont ha közel kerülnek egymáshoz az új kiscica fúj és morog. Miért lehet ez? Szeretném őket összeszoktatni, mert nem szeretnék megválni egyik cicától sem.
2014. júl. 14. 10:19
 1/5 anonim válasza:
Nyugodj meg ossze fognak szokni par nap... attol fugg kinti vagy benti cicak ? (Telorol irtam bocsi)
2014. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kinti cicák.
2014. júl. 14. 10:31
 3/5 anonim válasza:
Na hat akkor kicsit nehezebb a helyzet mert nincsenek annyit egyutt ezert probald oket kicsit bevinni napi 1-2-3 orara foglalkozz egyszerre ketojukkel es meg fogjak szokni egymas (nalunk is ugyan ez volt a helyzet :) )
2014. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, remélem iagazd lesz:)
2014. júl. 14. 12:33
 5/5 anonim válasza:

Nyugi..össze fognak szokni(talán lehet az is a probléma hogy a két cica ellenkező nemű..)

Én is azt tanácsolnám hogy kicsit szokasd őket,vidd be őket a házba hogy együtt lehessenek

(egyébként én is voltam már ilyen helyzetbe)

;)

15/L

2014. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!