Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legszebb brit macska?

Melyik a legszebb brit macska?

Figyelt kérdés

ezek a cicák tetszenek nekem a papírok nem számítanak csak pöttyös legyen a kicsi

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. júl. 15. 03:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Papírok nem számítanak,de támogatsz egy szaporítót aki házimacskát ad el 15-30 ezer ft-ért amikor tele van a menhely hasonló csöppségekkel,sőt az utcák is minek sajnos hamar halál lesz a vége.. Ennyire szereted a fajtát,akkor nem támogatod a tönkretételét,és gyűjtesz a pénzedhez hogy igazi pufók brit cicád legyen. Ha meg nem tudsz rá annyit szánni amennyi egy egészséges,szűrt,törzskönyves cica akkor tényleg ott a menhely dugig ilyen cicákkal..
2014. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
menhelyről nem hozok el többet cicát fél éve hoztam el egyen és 2 hétig élt......... mert sulyos beteg volt van a hirdetések között tk-s macskák is bár az kicsit drágább és a kérdésem hogy melyik a szebb?
2014. júl. 15. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el ezekből az agyonszaporított egyedekből is nagy eséllyel hozol el beteg macskát,mivel nincsenek leszűrve csak összeengedték kb a szomszéd macskájával és gerinctelen undorító módon eladja britnek mikor közönséges házimacska lerí az összesről, nem hordozza egyik se a brit fajtajegyeket.

Ha menhelyről nem akarsz,akkor meg már az is jobb ha beírod ingyen cica aztán választasz egyet a többezerből, minthogy pénzt adj valakinek azért hogy szaporítsa az így is bődületes mennyiségű macskaállományt.

2014. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Teljesen egyet értek az előttem hozzászólóval! Ráadásul pl az utolsó hirdetésben, a sürgősen elvihető kiscicák, kb jó ha 6 hetesek... Még bőven az anyjuk mellett a helyük, mert nagy valószínűséggel még szoptatja őket! Egy tisztességes tenyésztő 12 hétnél fiatalabban oda se adja a kölyköket! Eleve 6-8 hetesen kezdődik megaz oltási programjuk, és mire hazaviszed, 2 oltás megvan, és a 3szori féreghajtás is, ami kinti és benti cicának egyaránt elengedhetetlen. Szerinted aki 6 hetesen lepasszolja őket, az megteszi bármelyiket is? Meg magáról az emberről is sokmindent elmond, hogy "családi okok miatt" ilyen pici cicákat elszakít az anyjuktól! És te még fizets is neki érte, nem is keveset. A többi hirdetésről is hasonló a véleményem, ha még britek is a kicsik, a szülők (pl a 3. hirdetésnél) egyáltalán nem típusosak, nem tenyésztésre valók. Szóval szerintem is vagy gyűjtögess még rá és vegyél tenyésztőtől, vagy hozz menhelyről, vagy ingyen meghirdetett nem fajtatiszta cicát. Azok között is találsz pettyes mintázatút bőven. Ha sajnálod rá a pénzt, bele se vágj, mert sokba kerül egy ilyen cicát tartani! Nekem kettő is van, mindkettő brit. Minőségi prémium kaják, vitaminok, cica nasi, játékok, évente az oltások, stb, nem két fillér. Szóval gondold át, be tudod-e ezt vállalni és utána akarj kiscicát.
2014. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én ingyen elhozott falusi házicicám pont úgy néz ki, mint a 3. linkedben lévő :)
2014. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
[link] ezt néztem még eről mi a vélemény?
2014. júl. 16. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!