Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskám véreset kakil,...

A kismacskám véreset kakil, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Nincs semmi baja, eszik játszik stb...

2014. júl. 15. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet baja.

Véres székletet sok dolog okozhat. Lehet szorulás, erôlködés miatt (ez esetben pár csepp friss vér látható a kemény székleten), de sokkal komolyabb betegségek miatt is (pl. fertôzés, polip a bélben, daganat, stb.). Lehet élénkpirostól szurokfekete színû, és a gyomorból, vagy a bél bármely szakaszából származhat...

Az sem mindegy, milyen a cica széklete. Kemény? Lágy? Mióta és mennyit vérzik? Feneke piros? Széklete rossz szagú?

Én egy állatorvosi vizitet mindenképpen javaslok. Ha ugyanis baj van, akkor azt jobb idejében elkezdeni kezelni, különben nagy baj lehet belôle.

Ha csak szorulás (az általam elsôként leírt tünetekkel), akkor pépes, vizes étrend (száraztáp is áztatva) javasolt pár napig.

egy volt cicatenyésztô

2014. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha véres a széklete, biztos hogy baja van! De talán ha elvinnéd állatorvoshoz, és nem itt kérdezősködnél , azt megköszönném!
2014. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Á dehogy! Tök normális dolog!

Ha magadon tapasztalod majd, akkor sem kell semmit csinálnod.

2014. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Túl sok tej vagy túlzott A vitamin.
2014. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló; 13 éves vagyok, ès ilyet még nem tapasztaltam.
2014. júl. 15. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül neked normális folyamatnak tűnik? A végbélből vérnek kell távoznia?

Szólj anyukádnak.

2014. júl. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!