Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb 8 hónapos a cicánk. Sajnos...

Kb 8 hónapos a cicánk. Sajnos nem az a simulós, kedves fajta. Ráadásul mindent tönkre tesz, hogyan lehet leszoktatni arról, hogy a fotelon élezze a körmét? Van kaparó fája, aludni alszik rajta, de nem használja amire vettük.

Figyelt kérdés
Férjemnek elege van belőle, mert megy rá a pénz, de semmi látszatja. Ő megszabadulna tőle, de én sajnálom, hogy itt van 4 hetes kora óta, hogyan szokná meg a másik helyet? Kérdés hova lehetne vinni, senkinek nem kell. Még nincs ivartalanítva az változtat valamin?

2014. júl. 17. 15:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most olvastam, nem elviccelve van, hanem elsiccelve! A férjem továbbra sem szerette meg, éjjel 2-től rosszalkodik, játszik.
2014. júl. 29. 07:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Ivartalani kéne és akkor jobban lenyugodna. A játékossága és a hebrencssége egy-két éves korára enyhülni fog. Kell egy kis türelem hozzájuk, az biztos, a miénk is borzasztó volt kölyök és serdülő korában, ráadásul mindehez még éktelenül nyivákolt is, majd megőrültünk tőle. Mára már elmúlt egy éves, ivartalaníttatuk is és egész megváltozott, sokkal nyugodtabb lett. Kitartást a cicádhoz!
2014. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia! Én mindkét cicámat úgy etettem, hogy reggel cicahusi, nem a legdrágább persze. Napközben ki volt rakva a táp, amit ha estig nem ettek meg, akkor vissza öntöttem a dobozba, mert már nem volt nekik elég büdös. :)

És raktam ki nekik frisset.

Mellette nap közben mikor mi ettünk, akkor ledobtunk nekik abból is egy keveset ha jöttek kérni.

Az állatorvos mikor el kellett altatni, azt mondta, hogy nem ha nem lett volt a daganata, még sokáig élhetett volna, mert gyönyörű szép és egészséges cica volt. (mindketten).

Most megint van egy kis cicám, és azt olvastam, hogy lefekvés előtt kell vele játszani, hogy jól fáradjon ki, akkor talán éjjel nyugodtan fog aludni. Ez nálunk jól bevált. Párod ezek szerint nem szeretheti igazán a cicákat, ha így áll hozzá, de ha elhoztuk, felelősséget vállaltunk érte. Tartozunk neki annyival hogy türelmesek leszünk, és nem dobjuk el ha nem úgy történnek a dolgok ahogy mi szeretnénk. Olyanok mint a gyereket, főleg mikor még "tinik" :D. Örülök, hogy megtartottátok, hidd el minden jobb lesz később. Talán majd a párod is másképp fogja látni ha már lenyugszik kicsit. ;)

2014. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!