Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a kiscicámnak?

Mi lehet a baja a kiscicámnak?

Figyelt kérdés
Ma délután hazajöttem a munkából és az egyik kiscicám (kb 2 hónapos)csak feküdt, néhányszor helyet változtatott de alig bír járni, csak fekszik mint akibe alig van élet. Úgy vettem észre hogy fel van puffadva és elég sűrűn veszi a levegőt de nem adhattunk neki semmi rosszat mert a többi cicának semmi baja. Mi lehet a gond?

2014. júl. 17. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem gyakorin kellene kideríteni, ahol mindenki csak találgat. Vidd el gyorsan egy állatorvoshoz, aki ért is hozzá, még mielőtt valami baj lenne.
2014. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen meleg can nalatok a lakasban vagy lehetett napkozben? Lehet csak nagyon melege van...a puffadt hast viszont te tudod te latod. Ahol laksz keress allatorvost es hivd fol, a kisallatgyogyaszatban rendelesi idon kivul is dolgoznak...vannak ugyeletes allatorvosok. Inkabb oket hivd fol! (tudom az penz, de ha nem a meleg hanem mas baja van, akor jobb foloslegesen egy allatorvoshoz vinni mint nem)
2014. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
megevett valamit történt valami pl? de 2hónaposan egyedül?:O amugy az én cicamal is volt ilyen de ő 1éves volt és duci :D
2014. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincsen egyedül mert az anyukája is itt van de a szoptatást leszámítva nem nagyon foglalkozik vele, tudom hogy nem netre kellene kiírni de nem tudtam mást kitalálni mert állatorvoshoz vinném de a szüleim csak azt hajtják hogy majd meggyógyul mert már volt hasonló eset egy másik cicánál egy éve (de még megpróbálom rávenni őket) de ez most rosszabbnak tűnik, melegnek meleg volt ma de ez egyértelműen látszik hogy valami baj van
2014. júl. 17. 19:04
 5/6 A kérdező kommentje:
rosszat biztos nem evett mert a kicsi cicák be vannak éjszakára zárva és tegnap még semmi baja nem volt és a többi teljesen jól van
2014. júl. 17. 19:06
 6/6 anonim válasza:
Ja akkor nemtudom szerintem vidd orvoshoz ha hosszutávon ezlesz vagy már most:)
2014. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!