Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a szomszédom...

Mit tegyek a szomszédom szemen vágta a macskámat. Kinek szóljak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rosszat tett a macskám, de ilyet nem érdemel még 1 éves a macskám és nevelhető folyamatosan foglalkozva van vele kap enni is és még is a szomszéd jércéjét kergette.Tudom, hogy ez nem jó de akkor se lenne szabad annyira meg verni.

2014. júl. 19. 09:31
 1/8 anonim válasza:
Ugye nem sebesült meg szegényke? :(
2014. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmondanád mi történt, azt leszámítva hogy 1 éves és jólnevelt a macskád?
2014. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
1-es a jérce sajnos ebben az esetben sokkot kap, és pár napon belül elhullik, szóval sajnos megsebesült a macskától, vehetjük úgy...
2014. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Valójában még megköszönheted neki, hogy csak verte...

A magyar törvények szerint minden állattartónak kötelessége gondoskodnia arról, hogy állata más területére ne mehessen át. Ez macsakára is vonatkozik, életkortól függetlenül. Valójábana jelenl esetben a szabályok szerint jogos védelem címén akár agyon is ütheti, akkor sincs jogi alapod nyivákolni. Tehát azt tedd, hogy nem engeded át máshova az állatod.

2014. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: mutasd meg nekem kérlek, hogy hogyan mondod meg egy macskának, hogy abba a kertbe ne menjen, csak abba a másikba, a másik szomszédba.
2014. júl. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Első kommentáló: Nem nem lett nagy baja csak úgy néz ki hogy nem lát majd az egyik szemére, de már tisztul neki kifele és egyre szebb, majd idővel kiderül, hogy lát-e vele vagy sem.


Utolsó kommentáló: Köszönöm, hogy "ki állsz mellettem", mert igen meg érdemelte a macska, de nem tudod úgy se meg magyarázni neki, hogy oda ne menj vagy, hogy mit ne csinálj, be zárni meg nem zárhatom be, mert még is csak egy macskáról van szó. A macskák ilyenek kóborolnak, de attól függetlenül szerintem nem így kell el intézni dolgokat.Ha baja van a macskákkal akkor se.

2014. júl. 29. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak itt nem tudom miket hablatyolnak neked összevissza lehet hogy a törvény nem tiltja hogy más állatát bántalmazd a saját portádon, viszont az Állatvédők keményen büntetik! Adnék is neked egy telefonszámot bár ők konkrétan az állatkínzás ellen vannak,de tuti hogy meg tudják neked és meg is akarják majd mondani hogy merre tovább,de még az is lehet hogy ;) Aztán vágd szemen jól azt a szomszédot a nevemben, hogy a szeme kiugorjon köszi ! ;) Itt a szám: 0680555111 (mellesleg szerintem még ingyenes is a hívás)
2014. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*lehet hogy ők fognak segíteni :)
2014. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!