Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy elvadult?

Lehet hogy elvadult?

Figyelt kérdés
Ma megfürdettük a cicámat és be bolhaírtóztuk mert tele volt bolhákkal de nagyon félt a végén remegett is és(kicsit hülyén hangzik de)olyan "megvetéssel"nézett rám is.Még nem hoztuk el csak nagyim fel szokta hozni de félek hogy elvadult tőlem és ha már nálunk marad akkor elszökik.Szerintetek?

2014. júl. 21. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a macskák 90% megvetéssel fog rád nézni, ha megfürdeted őket. Sőt akkor is így fog rád nézni, ha nem olyan ételt adsz nekik amit szeretnének, ha rálépsz véletlenül a farkára, vagy ha csak szimplán rossz helyen simogatod. Ilyen egy...normális macska :D


Különben a kinti macskák nagy része oda megy, ahol az étel van. Ha a ti kertetek lesz a területe, és adtok neki enni akkor esze ágában se lesz elmenni messzire.

2014. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem menj oda hozza, nagy baj nen lehet de nem nagyon tudok segiteni mert nem tudom hogy milyen kapcsolatod volt vele. De meg mindig jobb megprobalni mint ulni es kormotragni ;)

Ui bocsi az ekezetekert

2014. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz azzal a cicàval semmi se. Nem vadul el a cicák az "urak" ezálltal te vagy a szolgája és míg szolgálod: adol neki enni,inni,szeretgeted addig nem lesz baj vele.
2014. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy jóban vagyok vele és mintha semmi sem történt volna ugyanúgy lehet simizni ölbe venni stb.:D
2014. júl. 22. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!