Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám egyszer az alomba...

A kiscicám egyszer az alomba kakil máskor pedig nem az alomba. Ez miért van? Hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2 hónapos kiscicám van,végbél gyulladása volt..Mióta meggyógyult néha nem az alomba kakil..

2014. júl. 26. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, egyszer olvastam valahol, hogy ha negatív élménye lesz a macskának a dolga elvégzése közben, pl. fáj neki, akkor hajlamos mellé végezni a dolgát. Tudom, nehéz munka, mert 24 órán át én sem követem a macskát a lakásban, de mégis azt kell mondanom, hogy folyamatos odafigyeléssel... szóval ha észreveszed, hogy készülődik bele kell tenni és jutalmazni ha oda végzi a dolgát. Simizni vagy jutalomfalat , stb. Azt semmiképp nem ajánlom, hogy megbüntessed ha mellé csinál, mert az csak még több negatívumot szülne benne, pedig tuti így sem lehetett kellemes neki a betegsége.
2014. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vegyél neki egy új, más alakú más színű alomtálcát és tedd más helyre a lakáson belül. akkor nem fogja negatív élménnyel összekapcsolni és remélhetőleg használni fogja az új almot
2014. júl. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget.. ;)
2014. aug. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!