Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apukám tolatás közbe elütötte...

Apukám tolatás közbe elütötte a kiscicám tudtam volna segíteni a cicának de nem tettem meg hogy tudnám magamnak megbocsátani?

Figyelt kérdés

Amikor a kiscica még a kerék mögött volt akkor még apukám nem indult el ha időben reagáltam volna akkor talán még élne a kiscicám ítéljem el magam ?

Nagyon gytör a lelki ismeret ...Ez ma történ 12óra felé

A cicát már eltemettük csináltam neki egy kis keresztet..:(



2014. júl. 27. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha láttad a kiscicát,hogy ott van a kerék mögött,akkor igenis szégyelld magad,hogy nem tettél semmit,és nyugodtan legyen bűntudatod! Nem kell miatta eret vágni,meg sanyargatni magad,de egy ideig jogosan érezheted magad rosszul,hisz az autón van fék,és neked csak üvölteni kellett volna,hogy ÁLLJ! MACSKA!! APA!! STOP!! vagy valami hasonló!!


És mielőtt bárki is leszólna,hogy én biztos mást csináltam volna.. igen! Szedtem már ki a kismacskám a kutyám szájából,igaz üvöltöttem,és nem láttam a könnyeimtől,de megkockáztattam,hogy a kezemet kezdi el marcangolni a macska helyett!! A macska megúszta,nem lett neki semmi baja!!

Másodszor már elég volt üvöltenem,és takarodott is el onnét,viszont anyukám fogta magát,és állt a szoba közepén,hogy ő bizony ki nem megy,nem nézi végig ahogy a macskát széttépi a kutya...na,hát neki is mondtam szépeket az önzőséggel kapcsolatban! Szóval ha rajta múlik,nekem is már csak 1 macskám lenne,nem kettő!

2014. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De azt hittem arébb megy annyira szomorú vagyok én nem akartam ezt csinálni csak sokkot kaptam és azt hittem hogy a macskának van olyan reflexe hogy arréb megy de amikor láttam hogy nem ment arréb egyből kiabáltam apának nagyon bűntudatom van esküszöm felkötöm magam! :'(
2014. júl. 27. 18:14
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha gyötröd magad, feltámad a cica? Szerintem nem. Ezzel nem mész semmire. Vészhelyzetben nem mindenki tud egyből reagálni - látod, te is lefagytál. Ez nagy hiba volt, igen, hiszen a leírásod alapján egy kölyök cicáról van szó, azoknak pedig (tapasztalatom szerint) kisebb a veszélyérzetük.

Sirasd meg, búcsúzz el tőle, és ha ne adj' isten még egyszer hasonló eset történik, akkor reagálj azonnal.

2014. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Medvi ***** válasza:
100%
Semmi mást nem tudsz már tenni, mint hogy megpróbálsz tanulni a hibádból, hogy ez soha többé ne fordulhasson elő.
2014. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozott, annak javaslom, hogy adjon jobb tanácsot, ha tud! -.-
2014. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem rudtam abba a helyzetbe reagálni :/
2014. júl. 28. 08:22
 7/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok,nem tudom,miért pontoztak le! :(

Írtam neki,hogy nem tud semmit csinálni már,ne akarjon öngyilkos lenni,ne éheztesse magát,de teljesen jogos,hogy rosszul érzi magát,hisz az autón van fék. Nem kapcsolat,a macska nem ment arrébb,elütötte,meghalt,sajnáljuk,eltemetjük,és majd egy-két hónap múlva begyógyul a seb!!

Viszont legközelebb megtanulja,hogy a macska van olyan hülye,hogy nem megy arrébb,és az ilyen helyzetek simán menthetők!!

2014. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszát mindenkinek :(
2014. júl. 28. 09:15
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Egyet biztosan mondhatok, saját szomorú tapasztalatból.


Ha bármi baj történt (később is) egy macskáddal, és te nem vetetted be magadat halálmegvető bátorsággal, és minden más értéket (gyerekeket, házat, vagyont, családi örökséget) feledve, magyarán ha bármi is értékesebbnek vagy sürgősebbnek bizonyult egy másodpercre is az életedben, mint egy macska, akkor gyk-n ne tegyél fel olyan kérdést, amiben ezt -- bármi töredelmesen és bűnbánóan is -- beismered.


Pld "Lehet hogy a baba rosszul vette fel a cicát, játszani akart vele, és éppen a nagymamától örökölt jénai tál volt a kezemben, tele forró levessel, amit nem dobtam le azonnal, hogy nindzsa ugrással ott teremjek és kimentsem a cicát a baba karmai közül." vagy "A cica elkóborolt, nem jött haza ma este, csak másnap, nekem meg éppen az öcsém esküvőjére kellett mennem, ezért nem személyesen vártam meg otthon a felkutatásukra kiérkező tűzoltókat."


Ha ugyanis mégis így teszel, akkor számíts a cicarovatosok elsöprő dühére, és gyilkos indulataira:

"Micsoda???? Nem rohantál a cicával AZONNAL egy szakorvoshoz, hanem a gyerekeidet vitted előbb iskolába?? ÚRISTEN!!! Te a macskát ott hagytad a fa tetején és előbb a szomszéd kisfiát nyújtottad elsősegélyben??? MIT TETTÉL????? Nem ugrottál a biciklista/versenyautó/gyorsvonat/repülőgépturbina elé, hogy megmenekíts egy macskát?? ATYAÉG!!! Nem segítettél egy macskának???? EGY MACSKÁNAK???? Hát tudod mi vagy te???? Egy SINTÉR!!! Egy megvetendő, elkerülendő, akasztanivaló MACSKAGYILKOS!!!! Egy állatkínzó!!!" stb.


Ezt akarod? Én többé nem. Majd ha kérdésem van, megkérdezek egy szakértőt a megfelelő fórumon. A gyk-n már biztosan nem.

2014. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként az 1-es válaszolót tegnap még nem én pontoztam le, itthon se voltam. Viszont most már én is igen, de a hathatós segítség helyetti hisztiért, amire a Kérdezőnek a legkevesebb szüksége volt.
2014. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!