Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok segíteni? Nemtudom...

Tudnátok segíteni? Nemtudom mit kell tenni. (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy önkénytelenül is hozzánk szokott egy kismacska. 1-1,5 hónapos lehet (bocsi én nem tudom megállapítani). Körübelül olyan 3-4 hete van nálunk. Szeretném elvinni orvoshoz,de nemtudom,mivel jár az ilyen?

Még nemigen volt macskánk,így nemtudom,hogy csináljam.

Mit kell csinálni mikor odaviszem? Mennyi idős kortól lehet elvinni? Mennyi pént vigyek magammal? Mire számíthatok a továbbiakban?

Ja,és még annyi lenne a kérdésem,hogy észrevettem benne bogarakat(szerintem bolha) de ilyen hosszúkásak,és barnás fekete a szinük. Ez mi lehet?

Tudom,hogy sok kérdés,de még nem voltunk ilyen helyzetben.

Ha lehet,bőven fejtsétek ki a választ,és nagyon-nagyon köszönöm annak,aki tud segíteni.



2014. júl. 28. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ha már min. 3 hete nálatok van és kb 1 hónaposnak saccolod akkor az azt jelenti,hogy szinte pár naposan van nálatok?! ....képet nem tudnál feldobni róla esetleg? :) ....mit eszik? Azok amik benne mászkálnak tuti ,hogy bolhák a jellemzésed alapján és ha bolhás egy állat akkor férges is!!....Igazából attól függ, hogy mennyi pénzt vigyél magaddal ,hogy mi a baja a kicsinek?!....A dokinál lehet kb 1-2 ezerért venni kimondottan kölyök cicára való bolhaírtót és féreghajtót is! ...Én azt tanácsolom neked ,hogy a bolhaírtók közül csepegtetőt (spot on) , és a féreghajtóból pedig pasztát :) ....remélem tudtam segíteni!
2014. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
azt akartam írni ,hogy pár napos kra óta van nálatok? ! :)
2014. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Először is macskahordozóba vagy egy biztonságos hordozó alkalmatosságban, amiből nem tud megszökni el kell vinni őt a legközelebbi állatorvoshoz. Ha nem tudjátok hol van, a neten ki tudjátok keresni és megnézni a rendelési idejét. Ha telefonszám is van, akár ki is lehet hívni a cicához, de az plusz költséggel jár. Először is kombinált oltást ad a cicának és féregtelenítőt. A további teendőket majd ő el fogja mondani és a bolháira és egyéb élősködőkre is ad majd cseppeket, illetve ajánl majd kezelési módot. Anyagilag az oltás orvosonként változó, kb 5000 ft-ig kell számolni az első alkalomkor, de ez iránt telefonon is lehet érdeklődni, ha van már kiszemelt állatorvos.
2014. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1,akkor rosszul írtam,pár hetes lehetett,mikor rátaláltunk. Elég analóg vagyok,de ha valahova máshova feltudom tölteni a képet,értesítelek! (Ha ide sikerül,itt látod) de nemtudo hogy kell feltölteni. Köszönöm a válaszod:) ment a zöld kéz :)

#2-es,okés. Köszönöm a válaszod! Hála a jó égnek,pont pár héttel ezelőtt,nyílt egy olyan 300 méterrel arrébb a házunktól egy állatorvosi rendelő,oda viszem. Ment a zöld kéz! :)

2014. júl. 28. 16:37
 5/19 A kérdező kommentje:

[link]

#1-ő,ezek olyan mostani képek. Bocsi ha nem jól mondtam a korát,csak így nemtudom megállapítani

2014. júl. 28. 17:08
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha megnyitom a képet akkor azt írja ki,hogy a kép nem található :(
2014. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2014. júl. 28. 18:50
 8/19 A kérdező kommentje:
2014. júl. 28. 18:50
 9/19 A kérdező kommentje:
2014. júl. 28. 18:51
 10/19 A kérdező kommentje:
2014. júl. 28. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!