Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bepisilhet álmában egy kiscica?

Bepisilhet álmában egy kiscica?

Figyelt kérdés
A 3hónapos cicám az asztalon aludt, és valószínűleg álmában bepisilt. Normális ez?Utána mikor felébresztettük evett, és már az alomba pisilt megint.
2008. aug. 4. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Az a nem normális, hogy egy macskát lakásban tartasz, és az asztalon alszik...
2008. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Én még nem hallottam olyanról hogy álmában bepisil egy macska. Pedig már rengeteg macskám volt. Egyébként minden rendben vele? És miért alszik az asztalon?? Ha macskát tartasz legalább foglalkozz vele, és tanítsd meg mit szabad neki meg mit nem.
2008. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Minden rendben vele, szobatiszta, és speciel nálunk ilyen liberális a helyzet, hogy ha neki ott kényelmes, aludhat az asztalon. De azért köszi.
2008. aug. 4. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, egy három hónapos kiscicánál simán előfordulhat, hogy álmában bepisil. Megfigyelheted, hogy időnként pl. fut álmában.

Érdemes megnézned, hogy hol szeret aludni, van-e valami párnája, vagy akár egy puha rongyocska. Később neked is kényelmesebb lesz, ha nem "láb alatt" szundikál - az akkor már lényegesen nagyobb őkelme.

2008. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vajon az első kedves válaszoló szerint miért nem normális lakásban tartani egy macskát??? És miért ne alhatna az asztalon? Az állatok sok jóra tanítják az embert, ajánlom kedves figyelmébe!
2008. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Előttem válaszolónak: Azért nem normális dolog lakásban tartani a macskát, mert az a kertbe való, mivel állat. És bűzlik tőle az egész lakás. Amúgy szeretem az állatokat, de csak a lakáson kívül. És főleg nem az asztalon, amin aztán esetleg ennék. (1. válaszoló)
2008. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek, miért ne lehetne egy macska a lakásban?Jószerével jobban meg lehet tanítani a szobatisztaságra mitegy kutyát, mert tudja hova kell, nem sétáltatni kell, az meg, hogy bűzlik a lakás a gazdától függ. Ha tudja hogy hogyan kell tisztán tartani és hasonlók, akkor nincs bűz, nálunk legalább is nincs.
2008. aug. 9. 09:55
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

öhömm...tök aranyos,ahogy a kérdező leírta a kérdést,hogy:az asztalon alszik,bepisil e álmában?

Én se hallottam még olyanról,hogy egy cica,vagy akármilyen állat álmában bepisiljen,de lehetséges.Ők is élőlények,akárcsak mi.biztos rosszat álmodhatott.Az én kutyum pedig gyakran morog magában,és ugat ilyen félelmetesen vékonyka hangon,de volt már olyan,hogy így fortyogott:D/álmában/A te cicád biztosan így reagált az álmára.

Az asztalon alszik...Hát...Szörnyű betegségeket okozhat,ha valaki a cicukáját felengedi az asztalra.Ez komoly!!!2 szintes lakásban élek,de bent is van a kicsi pincsi-csivava keverék kutyim,meg kint is.Sokszor takarítok/unk utána ,mert a szönyegben meg ilyen helyeken beleragadnak azok a baktériumok,amiket a kutya kintről,vagy esetleg egy másik kutyáról/macskáról szedett össze.Ezek az ember egészségére károsak.Ezért ne tartsd az asztalon!legyen fekhelye,aludjon ott.Én se engedem föl az emeletre,kicsi volt,megneveltem,h oda nem mehet föl.Azóta se megy föl.3 éves.ADDIG NEVELD,AMÍG TUDOD!

sok szerencsét.

2008. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első válaszoló!


Az állat annyira tiszta, mint az őt gondozó ember. Vannak emberek, akik magukat sem tudják megfelelően tisztán tartani. Akkor ők is csak a kertbe valók? Tovább már nem is ragozván a kérdést. A cica minden nap megmosakszik, rendbe tartja magát. Abban a közegben él, amit az ember teremt neki, akár a lakásban, akár a kertben. Egyáltalán nem büdös a cica, csak akkor, ha a bűzbe kényszeríti az ember. A cica házi állat!!! Valamilyen szinten az ember gondoskodására van kényszerülve, bár megél a szabadban, ha nem etetik, és megvan a mi szeretetünk nélkül is csak vaddá válik. Mi emberek veszítünk többet, ha nem szerethetjük őket. Üdv.

2008. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj és még annyit, a kedves első válaszolóak, hogy probálmom idézni "azért mert állat", nekem egy kicsit rossz kicsengésű megállapítás. Nem sok köze van a szeretethez. Akit, amit szeretünk azt nem degradáljuk magasabb rendűként, alábecsülve. Bocs, én elég érzékeny vagyok az ilyen verbális megfogalmazásokra. Szép napot!!
2008. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!