Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska mellett lehet körmöt...

Macska mellett lehet körmöt festeni?

Figyelt kérdés
Nem zavarná a cicát a szaga?

2014. júl. 29. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom, de ez egy Arany Macskabajusz díjas kérdés. Jó lehet nálatok cicának lenni! Nálunk csak a férjem nem bírja, de ő ugye nem cica, legfeljebb kandúr.

Egyébként szerintem ha zavarja, majd arrébb megy vagy csúnyán néz és nyávog. Legfeljebb nyisd ki az ablakot és ott lakkozz.

2014. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a macskák eléggé önfejű állatok, nyilván nem marad ott, ha nem tetszik neki a szag. Nem káros rájuk nézve sem amúgy, nyugi. Meg ne zárd be és kész. Inkább azért nem célszerű mellettük lakkozni, mert úgyis akkor akar simogatást, mikor még ragad a körmöd, meg hadonászol a kezeddel és azt le kell vadászni... :D
2014. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, akkor marad a nyitott ablak :) Nem szeretném zavarni ezzel a szaggal...
2014. júl. 29. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet e? :D nálam szó szerint ellepnek mikor lakkozom a körmöm :D ezért elvonulok,hogy ne csapkodjanak a lakkba :)
2014. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, mindig odajön kíváncsiskodni, hogy mi ez. Vannak borzasztó büdös lakkok is, azt nem szereti. Az körömlakklemosót sem kedveli, elég vicces fejet vág, ha megérzi a szagát, de nem megy el, végignézi a műveletet és nem is piszkál közben.
2014. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!