Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves brit kék nőstény...

1 éves brit kék nőstény cicámhoz kaptam egy 3 hónapos sziámi macskát. A brit próbált játszani vele, kergetni, a sziámi pedig fújt rá. Lehetséges, hogy a két cicus később jóban lesznek?

Figyelt kérdés

A sziámi megeszi a brit elől a macskakaját, oda se engedi. Másik szobában kell etetnem az brit cicámat.

Várom a válaszokat.


2014. júl. 31. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, majd megszokják egymást, de ha most került hozzád, akkor ne várj csodát.

1-2 hónap alatt összejönnek.

2014. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az igazat megvallva, attól félek, hogy a sziámi beterrorizálja a britet.

Köszönöm a választ! :)

2014. júl. 31. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Ne félj, nem fogja.

De azét neveld meg

2014. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a sziámi el fogja nyomni a brit cicádat. Én egy 6 éves brit cicalány mellé kaptam egy kis házi kandúrt, olyan 9-10 heteset. Kb. egy hónap alatt szokták meg egymást, és a mai napig a kicsi a domináns, aki már lassan egy éves lesz.
2014. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mondtam:

Meg kell nevelni: Ha nem engedi a tálhoz, akkor rá kell szólni, vagy el kell kezdeni idegesíteni.

2014. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! :)
2014. júl. 31. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
A macskáknál hetekbe, akár hónapokba is telhet az összeszoktatás. A kutyáknál dől el kb. az első találkozásnál, hogy milyen viszonyban lesznek, ebből sokan azt hiszik, hogy a macskákkal is így megy biztos, de nem. Nekik több idő kell.
2014. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!