Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska környezetére milyen...

Macska környezetére milyen bolhaírtó szert használjak (lakásban, kisgyerekek mellett)?

Figyelt kérdés
Éjszaka egy helyen fekszik, de nappal sokfelé jár. Hova kéne a bolhaírtót szét fújni?
2014. júl. 31. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha bolhás volt a cicád, a Neostomosant lehet használni mindenhol, ahol a maccs járt. Bútorok kívül-belül lefújva. Padló felmosva. Mindezt legalább 3x minden héten egyszer.

A Biokill is használható.

2014. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Neospomosant ne!!!!Tettem fel en is itt egy kerdest masfel honapja!Az egesz lakast "atfertotlenitettem" az emlitett szerrel.Bolha nincs mar agy darab se,viszont azota (ettol fuggetelenul) kutyum szemheja mutve lett,ra egy hetre amikor mar szepen gyogyult volna eszrevettem hogy kicsire osszehuzta a mutott szemet.Eloszor a mutetre gyanakodtam hogy biztos csak miatta erzekeny meg,viszont par nap mulva a masik szeme is elkezdett erzekeny lenni.Elvittuk dokihoz eloszor o is a mutetre gyanakodott igy kapott szemcseppet.Par nap mulva visszavittuk kontrollra,addigra mar mindket szeme pupillaja ki volt fullra tagulva,amibol a doki mergezesre gyanakodott.Kapott olyan szemcseppet ami pupillaszukito hatassal bir,mert mi vallig allitottuk hogy velunk van lakasban,lent rovid porazon setalunk,tehat mergezes biztos hogy kizarva.Tegnap este hivtuk a dokit hogy semmi valtozas a szemcsepp hatasara,pedig attol helyre kellett volna jonnie,mondta azonnal vigyuk masnap a kutyit addig gondoljuk at megegyszer a mergezes lehetoseget,vagy minden egyebet,auto nem-e utotte el stb(ez utobbi kizarva).Este mindent osszeszedtem hogy mutatni tudjam mikkel sprayzek itthon(szagtalanito,illatosito)hogy majd beviszem megmutatni neki a hatoanyagokat nem-e azok kozul valamelyik a ludas.Mire beugrott hogy kutyam mutetjet megelozoen csinaltam a lakasban a fent emlitett bolhairtast a neospomosannal.Most jottunk meg a dokitol es az emlitett szert mondta hogy ez lesz a bunos!Idegrendszeri problemakat okoz,siman ettol lehet most az hogy a kutyia gyakorlatilag a pupillatagulas miatt nem tudja kinyitni egyik szemet sem!!!(nemcsak a mutottet,hanem a masikat sem!!).Mutve egyebkent is csak a szemheja volt tehat alaphangon a szemevel nem szabadna hogy gond legyen.90% hogy ez a szer a hibas ugyanis dokink mindta hogy ez inkabb birkafurdeto szer(azt is gumikesztyuben vegzik a gondozok,nem meg egesz nap egy bezart lakast korbefujni vele.Kb 1 honapja fujtam vele korbe a lakast mostanra jutott ide a kutyi hogy a teste(szeme)jelez nekunk higy baj van.Most varunk higy a szer kiuruljon a lakasbol,az meg kb egy honap es bizakodunk hogy "csak" ennyi a baj.Ha nem ez akkor viszont nem mergezes,akkor bent a buksiban lesz vmi baj,de mondta hogy akkor mas "jelzesei" is lennenek a dolognak igy majdnem biztosra mondja hogy ez a szer okozta a bajt.Gyakorlatilag mosom ki ujra az egesz lakast,mert egy honapja mindent lespricceltem vele,es mondta hogy mi se uljunk ra azokra a feluletekre amit kezeltunk vele mert 20 ev mulva nem fogjuk tudni hogy mi bajunk.Vmi ingedi2000 nevezetu szert mondta hogy azt hasznalnuk ilyen esetben,de ezf a neospomosant nem szabadna igy barkinek kiadniuk a gyogyszertarakban!

Evek ota a mi nagyon megbizhato dokink,nem csak leszaladtunk egy ismeretlenhez,ugyhogy erdemes figyelembe venni a leirtakat!

2014. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Időpont ma 10:54

Nem a Neostomosan a bűnös. Eleve melegvérűekre nem hat. Minden tiszteletem a dokiknak, de találgatás szintjén ne diagnosztizáljon egy se. Szerinted minden kutya beteg lett, amelyiket ezzel a szerrel fürdettek?

Én macska miatt használtam anno. Sem a macskának, sem a kölyökkutyának, sem a családnak semmi baja nem lett.

Kívánom, gyógyuljon meg a kutyád, bármi is okozta a baját !

2014. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Koszi utolso!Mi is bizakodunk hogy meggyogyul.A dokinak muszaly vmi vonalon elindulnia.Nekunk meg eppen eleg az is ha 1000 kutyabol egynek baja esik tole... es jelen esetben most pont mi vagyunk az az egy.Aztan lehet megsem ez lesz,akkor viszont mas iranyba kell indulnunk.De elsosorban mindenfele mergezes lehetosegét ki kell zarnunk.En addig os óvva intek mindenkit ettol a szertol,főleg hogy gyermeke is van!
2014. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!