Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?...

Mi baja lehet a macskámnak? Ez betegség jele?

Figyelt kérdés
Most engedtem be a cicámat,és a szája alatt megfigyeltem valami sárgás színű,nyálkásnak látszó valamit.kicsit felhúztam a száját azon az oldalon,ahol (gondolom)lefolyt,és a foga is ott ilyen.megnyúlt a váladék,ahogy felemeltem a száját...próbáltam letisztogatni,de egy részen elég nehezen,máshol egyáltalán nem jött le.mi lehet ez??
2014. aug. 1. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:

képek: [link]

[link]

2014. aug. 1. 18:22
 2/4 anonim ***** válasza:

A macskák szoktak nyáladzani, viszont az átlátszó. Ha ez tényleg sárga (bocsi, a képen nem látom olyan jól telefonról), akkor valami gennyes váladék lehet, lehet be van gyulladva a foga/ínye, de természetesen ezer más oka is lehet. Mennyi idős? Nem váltja a fogát véletlen?

Egyébként biztos választ csak az állatorvos tud adni, ne alapozz olyan sokat neten kapott tanácsokra. :)

2014. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak valamibe beleharapott amitől iylen lett? nekem egyszer temperát harapta át ésitt volt pont kék. Próbáld meg kimosni, ha nem jön le vagy megint olyan lesz akkor orvos.
2014. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nemrég múlt emberi időben számítva 2 éves.köszönöm a válaszokat!:)
2014. aug. 1. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!