Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen időközönként ajánlatos...

Milyen időközönként ajánlatos fürdetni a macskát? Vagy kell egyáltalán? Ti milyen időközönként fürdetitek a macskátokat?

Figyelt kérdés
Sziámi cicát fogok kapni szülinapomra! És igyekszem minden fontos adatot megtudni róla, de fürdetésről nem találtam semmit! Légyszi segítsetek!
2014. aug. 2. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 éves sziámi (ex) kandúr cicánk van. Sose fürdettük, benti cica. Nagyon tiszta állatok, a vizet úúúútálják. Szerintem nem kell fürdetni, max. akkor ha valami extra koszod dolog éri.
2014. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell fürdetni, ha festékes, olajos, kormos, stb lesz, amit nem jó, ha lenyalogat a bundájáról.
2014. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi sziámink nagyon szereti a vizet és szeret kádban fürödni, úgyhogy havonta, kéthavonta meg szoktuk fürdetni, főleg hogy kijár a kutyához játszani. De ha benti cica lesz, akkor szerintem is csak extrém esetben kell megfürdetned.
2014. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kinti, akkor is felesleges fürdetni.
2014. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

de a legegyszerübb, ha keresel egy sziámis forumot, mert itt nem feltétlen tenyésztök és hozzáértök válaszolnak. viszont a forumon minden kérdésedre választ kaphatsz. pl itt: [link]


ez kicsit régi... sztem ez már nem oké [link]

2014. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!