Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cat chow senior (7+) kapható...

Cat chow senior (7+) kapható Magyarországon?

Figyelt kérdés
Külföldön már láttam, de sajnos Magyarországon még nem. Múltkor olvastam egy újságban, hogy 8 féle változatban kapható, de én csak hetet láttam eddig Magyarországon. A 7 változat: adult (tonhalas és csirkés változatban), kitten (junior), sensitive (special care), sterilised (special care), anti hairball control (special care), és urinary tracht health (special care). Lehetséges, hogy a senior a nyolcadik? A válaszokat előre is köszi!

2014. aug. 2. 17:51
 1/3 anonim válasza:

Kedves kérdezõ! Ezeket találtam, de nem tudom, köztük van-e, amit kerestél. Itt van több fajta is:

[link]

2014. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos nincs közöttük a senior, vagyis Magyarországon (ezek szerint) még nincsen forgalomban, de megtaláltam a nyolcadikat: a neve 3in1 (special care). Egyébként nem is tudtam, hogy van nyulas változatban is. Most már tudom, hála Neked. :)
2014. aug. 4. 20:33
 3/3 anonim válasza:
Szívesen segítettem :)
2014. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!