Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gabonamentes porta 21 cats...

Gabonamentes porta 21 cats heaven vagy taste of the wild?

Figyelt kérdés

összetétel alapján melyiket ajánlanátok inkább?

porta: [link]


TOTW Rocky Mountain: [link]


TOTW Canyon River: [link]



2014. aug. 2. 21:56
 1/6 Maxitabi ***** válasza:

Ebben a kategóriában azt,amelyik a legjobban ízlik a cicának és amitől keveset kakil,szép fényes tőle a szőre...

De az összetevőket elnézve, a TOTW-ban nekem túl sok a burgonya és a burgonyaszármazék- három felé szétszedve.. Vagyis abból van a legtöbb benne... Akkor porta 21.. (!?)

2014. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi én is arra gondoltam, most zöld porta van itthon de akkor maradok is annál, csak kékre váltunk :) de akkor szerinted sem rossz, ugye? bár gondolom azért az acana is megéri az árát...
2014. aug. 3. 22:57
 3/6 Maxitabi ***** válasza:
Mi orijent eszünk...
2014. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maxitabi ***** válasza:

Bocs véletlenül elküldtem..

szóval az orijen az acana "nagytestvére"-nekünk bejött nagyon,szeretik. Főleg a halasat,most eszik az új orijen red cat-et. Kiegészítésként kapnak néha applaws-t, leonardo kacsásat a hús, konzerv/tasakos kaják mellett.Sajna ez nálunk nehezen csúszik le,szárazat akarnának kizárólag enni,de küzdök,hogy elég nedvességhez jussanak.

2014. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ismerem, bár eddig csak orijent ettek, gondolkodtam az acanán is de árban ez jobb. nyilván nem az a minőség, de remélem ártani nem ártok vele :) eddig alpha zoobol hordtam az applawst ami ugye pár kilos, hát az anyagi csőd :) most meg már 2 éhes szájat etetek és ez tűnt jó választásnak. még a joserát ajánlották de az úgy tudom nem gabonamentes. szerencsére inni meg isznak rendesen, husit kapnak emellett marhát, nyuszit, csirkét.
2014. aug. 5. 17:48
 6/6 Maxitabi ***** válasza:
Akkor egy húron pendülünk...
2014. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!