Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám fog tudni inni-enni...

A macskám fog tudni inni-enni a védőgallértól?

Figyelt kérdés

2 macskánk volt,de sajnos az idősebbik cicát megmérgezték,és a fiatalabbik,szomorú lett és kb. 2 hétre rá eltört a farka a hegyétől úgy 5 cmre.Azt gyanítjuk,hogy a kutyánk volt,ugyanis a kutya (10 kgs,de szereti a macskákat)néha megerőszakolta a macskát(azt megelőzően 2 tyúkot,azok meg is döglöttek..meg a 8 kilós nyulamat is..) és nem e ő volt,de nem hinném,mert nem agresszív.Nos,eltört a farka,és valahogy összeforrt-utána meg elszáradt.De fölötte sebes lett.A cica megfogta és levette magának a farkát!Maradt belőle 3 cm szőrös és 3 cm hús.Az pedig behegedne szépen,de a cica állandóan lenyalja-rágja,vettem rá neogranormont is,de azt is lenyalta és csúnya.Azon gondolkoztunk a nagyszüleimmel,hogy védőgallért kéne a cicának venni,abba tudna enni-inni?Nem szedné-e le magáról?És nem sértődne meg?(Tudom,viccesen hangzik,de a macska szerelmes belém,szinte úgy bújik hozzám,magyaráz,puszit ad..,és nagyon érzékeny)

Elnézést,hogy ilyen sokat írtam,csak gondolom tudnotok kell a történet elejét is.


2014. aug. 4. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétes, hogy az a sebes farok magától rendben meggyógyulna. Orvos kell, aki kitisztítja a farkat az egészséges szövetekig és bevarrja. Utána kell a gallér . A neki megfelelő méretű. A gallérban megtanulnak gyorsan enni-inni.
2014. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. a cicát már rég elkellett volna vinni orvoshoz, és akkor nem "esik" le a farka


2. a kutyát meg vagy ivartalanítani kellene, vagy nevelni, mert azzal hogy meg hág mindent és hagyjátok jelzitek hogy ő a fönök

2014. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a válaszod!Elfogjuk vinni a cicát szerintem.

2. A kutya engem tart (valószínűleg) a főnöknek.Csak sajnos,néha,ilyet csinál...A nagyszüleim meg nem szeretnék kiivartalanítani,természetesen tudom ,hogy az lenne a helyes megoldás...

2014. aug. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!