Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Törzskönyv nélküli Maine Coon...

Törzskönyv nélküli Maine Coon cica. A külseje alapján fajtisztának tűnik?

Figyelt kérdés
Képeket privátban küldök, de légyszi ide írjátok a véleményeteket.
2014. aug. 5. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted olyan sokan epekedni fognak azért hogy megnézenek egy szapis cicust? ez egy anonim oldal, nyugodtan felteheted ide a képet. senki nem fogja tudni hogy te voltál.
2014. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyv nélkül azt adok el, amit be tudok adni a vevőnek. A kép, sőt még a macska élőben sem mutatja, hogy milyen fajta, majd maximum felnőtt korában, de akkor is lehet csak fajtajellegzetességeket hordozó. Ha én macskát vennék, akkor csak törzskönyveset, amiről tudom, hogy TÉNYLEG az, aminek mondják. Ha nem törzskönyveset, akkor bemegyek egy menhelyre vagy macskamentőkhöz, azt a pénzt inkább nekik adom támogatásnak, amit egy kitudja milyen, törzskönyv nélküli, fajtamacskára hasonlító valamire költenék, és akkor tudom, hogy életet mentettem, nem a szaporítókat támogattam.
2014. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kép nélkül megmondom neked, hogy fajtiszta.

De hogy fajtatiszta-e, azt csak törzskönyv igazolja. Ha nincs, akkor max. fajtejellegű keverék. Ez van.

2014. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
30%
Attól h nincs törzskönyve, attól még lehet fajta tiszta! Sőt vannak olyan tenyésztők, akik papír nélkül adják azokat a cicákat, akik nem olyan szépek, mint kellene lenniük, sőt felvásárlóknak adják el olcsóbban, ők meg tovább adják... De tudok olyan esetről is, aki egy szaporítótól vásárolja fel a cicusokat, törzskönyvezteti és eladja drágábban......... -.-"
2014. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül megmondom, hogy a cica nem fajtatiszta. Ha nincs törzskönyv, nincs mivel igazolni. A macska csak fajta jellegű keverék lehet. Mikor értik már meg az emberek?
2014. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dns vizsgálat a tuti
2015. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!