Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hirtelen cicahalál? :' (

Hirtelen cicahalál? :' (

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni!

Járt már valaki úgy, h az egészséges, eleven, boldogan játszó kölyökcicák közül egyikük éjszaka elalszik?

Semmi előjele nem volt.



2014. aug. 7. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Bölcsőhalál náluk is megvan sajnos :(
2014. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Rengeteg cicót szedtem össze az utcáról, sajnos nem mind élte túl még annak ellenére sem, hogy éjjel-nappal mellette ültem, doki még éjszaka is fogadta a telefonom, de egy nagyon megviselt.

4 1-2 órás, csukott szemű, még nedves pici volt egy összekötött szájú zsákban. Persze azonnal doki, az estét a 4-ből már csak 2 élte meg sajnos. Az a kettő viszont szépen erőre kapott, már játszottak az egész lakásban, 6 hetesek voltak. Együtt aludtunk minden éjszaka, reggel az egyikőjük viszont nem kelt fel, már teljesen ki volt hűlve szegény. A doki azt mondta, hogy valószínűleg valami születési rendellenesség volt, nem az én hibám, hogy elpusztult. Tesókája ma egy 2 éves, hatalmas ivartalanított kandúr, makk egészséges, pedig ugyanúgy foglalkoztam mindkettővel. Azóta sem tudom, hogy mi történt, a doki felajánlotta a boncolás lehetőségét, de de annak közel 2 hét lett volna az eredménye és elég drága is lett volna, úgyhogy nem kértem.

2014. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nna, itt van megint a "kölyökcica-meghalt-szomorúszmájlis" troll.
2014. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Tévedsz, nekem ez az első ilyen témájú kérdésem!

Gyepmesteri telepről hoztam ki egy hónapja a kis családot, a négy babának akkor nyílt a szeme!

Eddig gyönyörűen nőttek, fejlődtek. De tegnap reggelre egyikük elaludt...

A kérdést azért posztoltam ki, mert nem szeretném a többit is elveszíteni, pláne, mert már gazdijelöltesek.

2014. aug. 8. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!