Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talaltam egy kb 3 hetes...

Talaltam egy kb 3 hetes kiscicat. Szerintetek adhatok neki ilyen tapot?

Figyelt kérdés

[link]

Turmixgepben megapritom es osszekeverem vizzel. Tejet nem merek neki adni tobbet,meet 2napig nem ment a hasa. Es a kozelemben nem talaltam semmmifele tapszert :(


2014. aug. 7. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pedig egy 3 hetes macskának tejet kellene még ennie. Nincs állatorvos a közelben, ahonnan tudnál tápszert rendelni? Amúgy sem ártana megnézetni az orvossal.

Addig is megpróbálhatsz neki kecsketejet adni.

2014. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem. Akkora macskának anyatejre van szüksége. Honnan tudod, hogy mennyi idős?
2014. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de sokat olvastam utana es kb annyi lehet...mar tud maszni,magatol kakilt pisilt, de ugy egyszerubben megy neki, ha simizem, a fule felall.
2014. aug. 7. 14:41
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Mindenféle tápot adhatsz neki attól függ megeszi-e :)

2014. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mármint CSAK akkor ha macskatáp :) :D
2014. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen tejet adtál neki? A bocitej rossz neki. Vagy kecsketejet vagy bébitápszert adj neki, amit vízben kell feloldani és fecskendőben vagy cicacumiban itasd meg.

Itt megvan minden: [link]

Állatorvos mindenben tud segíteni és ő majd ajánl tápot, amitől erősödik.

2014. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen pici cicának még nem jó a táp, hogy a szervei rendesen fejlődjenek, hogy az immunrendszere erősödjön tejre vagy tápszerre van szüksége. Két lehetőség van, vagy állatorvosnál veszel tápszert (szerintem az összes állatorvos tart, legalábbis itt a környékünkön igen, pedig vidéken vagyunk és még csak nem is megyeszékhely), vagy keresel a környéken egy pótmamit, aki szoptatja. Mostanában rengeteg helyen születtek cicák, kérdezz körbe osztálytársaknál, barátoknál, nagymamánál falun vagy valahol, biztosan tud valaki egy anyacicát ajánlani, egy 3-4 hétig legalább most jó lenne, ha még tudna szopni.
2014. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 hetes cica nem eszik tápot. szerintem csak anyatejet lehet adni, vagyis babatápot.
2014. aug. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4.-es te nem tudod, csak írogatsz.
2014. aug. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kb. 4 hetes korától lehet macska konzervre szoktatni. próbáld ki hogy megeszi-e a konzervet. vagy adhatsz neki csirke húst is vagy próbálj adni neki darált párizsit, virslit, ha megeszi akkor több mint 3 hetes.
2014. aug. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!