Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemrég találtam egy 2-3 hetes...

Nemrég találtam egy 2-3 hetes kiscicát. Első nap 3x is kakilt ha simogattam, utána 2 nap kimaradt de a nap végén nagyon nagyot kakilt, ma megint nem kakilt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Úgy féltem! Eleinte oylan jól ment neki, most meg...holnap elvinném dokihoz, de azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Amúgy teljesen jól van, sokat eszik meg pisil :)
2014. aug. 7. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért van ez,mert az ilyen pici kiscicák csak akkor kakilnak ,amikor az anyukájuk mosdatja és nyalogatja a hasukat ,és akkor indul be a bélrendszerük!...nem az mondom ,hogy kezd el nyalogatni Te is a pocakját :D ,hanem ha elkezded simizni neki akkor szinte ugyan az ,az még jobb ha egy kicsit langyos vizzel megmosod előtte a kezed! :) ...egyébként cicatejpotlót,ugye adsz neki?
2014. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt csináltam eddig is, simiztem a pociját meg a fenekét langyos vizes vattával. :) Sajnos hiszitek, vagy nem, a környező városokban nem találtam cicatápot, de remélhetőleg szombaton szerzek :( Tejet adtam neki, tojássárgájával, olivaolajjal összekeverve.
2014. aug. 7. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
az is jó :) ...de csakis felforralt tejet szabad adni neki!
2014. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!