Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! A cicám egyre...

Segítség! A cicám egyre gyakrabban hány?

Figyelt kérdés
Eleinte csak félhetente hányt, akkor még nem tulajdonítottunk jelentőséget neki, aztán arra gyanakodtunk hogy túl sokat eszik. Csökkentettük az adagokat és 1 hétig nem is volt semmi, aztán megint rákezdett, napi szinten. Át akartuk állítani száraz tápra, hátha nem tudja megemészteni a kocsonyás cuccot benne, de nem hajlandó sz. tápot enni, csak ha keverjük ezzel a kocsonyás hússal. Ma nem csak este hányt, hanem délután is. Ez nem tartható tovább, holnap állatorvos! De addig is: ezek alapján milyen betegségek jöhetnek szóba? Nagyon félnem kell? Napközben teljesen nyugodt, aktív, játékos, nem bágyadt, de nagyon aggódom, hogy ez változni fog.
2014. aug. 7. 21:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Nyugodt: úgy értem nem mutat fájdalomra utaló jeleket.
2014. aug. 7. 21:22
 2/9 anonim válasza:
Jobb ha holnap elviszed egy állatorvoshoz.Mi látatlanban nem sokat tudunk segíteni mivel a probléma bármi lehet.Lehet a kaja miatt,de nem biztos lehet vmi betegség is.Én mivel azt írod hogy napközben aktív.A kajára gondolok hogy esetleg azzal lehet vmi baj.Nem új márkát adsz neki mostanság?
2014. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy nagyon habzsol néha és az a baj. probáljátok meg hogy kisebb adagokra elosztjátok, és több részletben kapja meg
2014. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

9-kor vacsorázik és hajnali 3-4 fele szokott hányni. Ha habzsolna, akkor közvetlen utána lenne, nem? :S


Nem új márka :/

2014. aug. 7. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül.. az én kutyám is volt hogy reggel mindenféle szir-szar faágat meg evett, aztán este jött ki belőle
2014. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Feltétlenül vidd el állatorvoshoz. Az enyémnél is így kezdődött, kiderült, hogy májelégtelensége volt. Sajnos, nem sikerült megmenteni :(
2014. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Van valami hír a cicáról?
2014. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem vittük el, úgy döntöttük egy napig csak azért is egy napig nem fog kapni kocsonyás "puha" tápot, és persze kényeskedett és bele se szagolt mikor kitettük a tálkájába, végül délután az éhség győzött és megette mind, természetesen az estét végigaludta mellettem békésen, hányásnak semmi nyoma nem volt.
2014. aug. 12. 11:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Mármint száraz tápot tettünk oda neki :)
2014. aug. 12. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!