Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért "vonzódnak" hozzám a...

Miért "vonzódnak" hozzám a macskák?

Figyelt kérdés
Nagyon sok eset történt, hogy mentem haza és az utcán nyávogó macska oda jött, én megsimogattam de csak egy pár pillanatig, és ők ezek után hazáig kísértek. Szinte kivétel nélkül jól ápolt házi macskák voltak, és nem kóborok, épp ezért a bejáratomnál elváltak útjaink. Volt olyan, hogy éjszaka haza jött velem, és másnap délben mentem a dolgomra és a cica megvárt! Nem értem miért kedvelnek ennyire, amúgy én szeretem a cicákat de nem rajongásig, nincs is háziállatom. A kutyákat viszont nem kedvelem, és ők sem engem, soha nem játszik velem 1 ismerős kutya sem, amíg ismerőseimet "szét nyalogatják".

2014. aug. 8. 00:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, hogy ittasan jöttem haza éjszaka és hallom, hogy valaki követ. Egy macska volt, aki hazáig kísért, én leültem levegőzni/tisztulni a bejárat elé, ő leült tőlem úgy fél méterre, nyalogatta magát, néha rám nézett, néha nyávogott, elüldögéltünk vagy félóráig :D
2014. aug. 8. 00:31
 2/3 anonim válasza:
28%
előző életedben macska voltál
2014. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akiknek olyan illatuk van alapból, ami a macskáknak "szimpatikus". Ilyen a kisebbik fiam is. Bármilyen macskával pillanatok alatt összehaverkodik.
2014. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!