Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a kiscicám neve?

Mi legyen a kiscicám neve?

Figyelt kérdés

Fehér, kisleány. Tegnap találtam az utcán.


Két hete találtam ugyanott egy kis fekete kandúrt, ő Swarci nevet kapta mert nem volt még Swarci nevű cicám..


A nevek terén Selymeske vagy Celestis neven agyalok..


Itt egy kép:

[link]


Igen, Lukrécia és Szerényke :D



2014. aug. 9. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem volt opció, de nekem a kép alapján rögtön a Kobak név jutott eszembe a kis foltja miatt. :)
2014. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemarhogyeztkerdezed válasza:
Voldemort
2014. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát tudom, ezzel nem segítek sokat, de szerintem akkor lesz jó neve, ha Te találod ki neki. Én az állataimnak valódi keresztnevet adok, rendszerint angolt. Mindig valahogy eszembe jut egy és úgy nevezem el az adott állatot. Róla a Lucy ( Lüszi ) név jutott eszembe.
2014. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeréna szerintem szép név lenne és mégse Frakkból van :D Vagy Vanilla az anyakönyvezhető magyar női név, ha nem tetszik akkor simán Vanília :)
2014. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Apukam egxszer mondta hogx a legjobban akkor hallgatnak az allatok a szevukre ha pl igy lehet szet valasztani hogy mo-tor

De szerintem a Kobak jo nev lenne de lehetne peldaul a Nelli,Odett

2014. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hópihe :)
2014. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!