Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon szerretnék cicát már...

Nagyon szerretnék cicát már kinéztem egy fiu fehéret Én bent szeretném tartani de anyu nem mert fé a szőrhullajtástól meg attól hogy szétkaparja a bútorokat és bepisilne . Mivel tudnám meggyőzni? Hogyan javíthatók ezek a problémák?

Figyelt kérdés

#Cica szőrhullajtás kaparás bepisilés
2014. aug. 10. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
tegyél neki szobawc-t és elejétől fogva oda szoktasd, ennyi az egész. nekünkis fehér kiscicáink vannak és nagyon okosak egyszersem pisiltek/kakiltak be :)
2014. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van kaparofaja, es alma, akkor nem kaparja szet a butorokat, es nem pisil ossze mindent.

A szorhullas ellen a rendszeres fesules, ami megoldas, meg a porszivozas.

Es a osszevissza pisiles ellen az ivartalanitas.

2014. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-a jelölés ellen ivartalanítani kell,

-az enyémnek nincs kaparófája, ezért szőnyegen és a kanapé szélét szokta kaparni, de sehol nem látszik (igazából lehet a kanapé színe szerencsés nem tudom) tehát ez nem okoz problémát nálunk

-a szőre viszont hullani fog, az enyém is összeszőröz mindent, pedig naponta kétszer fésülöm, porszívózás hasznos lehet, de nem minden szőnyegből jön ki könnyen

-ha alomra van szoktatva, akkor oda végzi a dolgát egyébként, érdemes úgy venni, hogy már alomra van szoktatva, így nektek ezzel már nem kell bajlódni

2014. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!