Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kis cicam nem az alomba...

A kis cicam nem az alomba piszkit. Hogy tanitsam meg ra hogy ott vegezze el a dolgat?

Figyelt kérdés
A konyhaban van a helye amig nem vagyunk otthon de amugy a lakas az öve:) ha a konyhaban van az alomba piszkit. De ha a nappaliban jön rà ott vegzi a dolgat. Hogy vezessem ra hogy elfaradjon az alomhoz? Mutattam neki kapargattam neki h ott kell. De inkabb jatszik benne. Es nem az a baj h bekakil azt pitty patty összeszedem csak büdi :) rakellene szednem hogy mindig oda menjen es takarja el ha vegzett. Köszönöm
2014. aug. 11. 09:09
 1/5 anonim válasza:
Egy cicának elvileg elég egyszer megmutatni és tudni fogja, hogy hova kell piszkítania! Legalább is az enyém szerencsére tudta! Esetleg próbálj ki másik fajta almot! Vagy nem lehet, hogy piszkos az alom és azért nem használja?
2014. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindennap cserelem van hogy 2 szer is.milyen almot ajanlasz? A fajtajat nem tudom de ilyen kis kavicsdarabos az alom :) megmutattam neki kapitgaltam a labaval is.de jateknak fogja fel.egyszer sikerült beleüritenie miutan felszedtem beleraktam az alomban es megmutattam neki hogy annak ott a helye. Ra 5 percre megint üritett egy adagot:) azt az alomba de a köbetkezö mar a nappaliba ment :/
2014. aug. 11. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazán csak azt tudod csinálni hogy amikor látod hogy wc-zni készül akkor megfogod a grabancát és berakod az alomba.
2014. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kezdö vok :) ilyenkor mit csinal? Van olyan h furan emeli a feneket felnyomja jo magasba es ugy maszkal. Ilyenkor permetez? ;) mert olvastam h megjelölesnel csinalnak ilyesmit.tegnap vettünk neki masik fajta almot. Pisi kaki belement:) ha remelem megtanulja :)
2014. aug. 12. 09:02
 5/5 anonim válasza:
Első vagyok. Akkor a másik alom lehet bejön? Én egyszerű tescos almot használok. Ha folytatja az ide-oda piszkítást, olyat is olvastam, hogy több alomtálcát próbálj meg kitenni, oda ahova gyakran piszkít, aztán idővel mindig tedd egymáshoz közelebb a tálcákat. Ez elég tökölős meló, de ha más nem segít... Sok sikert!
2014. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!