Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a probléma? Furcsán...

Daniel1385 kérdése:

Mi lehet a probléma? Furcsán viselkedik a macskám!?

Figyelt kérdés

Furcsán viselkedik a kismacskám 2-3 hónapos . Csak feküdt a napon oldalára fordulva feje fent volt és lélegzett. Az előtt ha megpróbáltuk megfogni/simogatni elfutott, de most mintha nem érzékelne semmit :(

A fejét állandóan bal felé fordítja, mintha fájna neki a nyaka, de nem tudom pontosan. Addig fordítja a fejét ülő helyzetbe míg át nem fordul a hátán, majd ezt addig ismétli, míg valami akadályba ütközik. Nagyon reszket :(

Amikor felemelem érzékeli ugyan hogy nincs szilárd talaj a lába alatt, de nem tudja hogy hol van, mikor rátaláltunk ki volt fordulva a szeme egy kicsit.

Eddig még sohasem kóborolt el, méreg nincs a ház körül, de fogalmunk sincs mi lehet a baja... Van ötletetek?



#betegség #Koordináció zavar
2014. aug. 12. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy 1 hete elveszett a testvére, azóta sem találjuk....
2014. aug. 12. 17:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezer dolog lehet, AZONNAL!!!! vidd állatorvoshoz, ha nem akarod, hogy esetleg meghaljon! (Ezt itt senki nem fogja kitalálni, hogy mi baja lehet.)
2014. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jézusom szegény cica :( itt senki nem fogja tudni megmondani mi is lehet a baja valójában, lehet kullancs, de akár méreg is, nektek hiába nincs a ház körül, a macska természeténél fogva vadászik, elég ha egy mérgezett állatot megevett, és még milliónyi oka leheta rosszullétnek.. Ha szeretnéd hogy a cica meggyógyuljon konzultálj az állatorvosotokkal.
2014. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De most már azt sem lehet.... voltam a medencén és mire hazaértem a szüleim mondták hogy a macska körbe-körbe forgott és nem hagyta, most meg bement a szenesbe a fák közé és ott nyávog, de olyan furán ahogy macskát még nem hallottam... :(

Kivenni sem bírjuk a fák közül mert akkor beljebb menne. Totál mintha elvesztette volna a tudatát, mintha megbolondult volna.... vagy nem tudom....

2014. aug. 12. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet? Szedjétek ki és hívj orvost, most hagyod szenvedni szegényt?
2014. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
nem hiszem el...mi az h nem lehet kiszedni?????? azonnal orvos!!!! azonnal!!!
2014. aug. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával??
2014. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!