Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény macskám nem jött...

A nőstény macskám nem jött haza az éjjel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nőstény macskám nem jött haza az éjjel. Kertes házban lakunk és estére mindig haza jön de ma nem biztos vagyok benne, hogy valahol alszik de nem tudom hol... Hívogattam de nem hallottam, hogy nyávogott volna... Mit csináljak ?

2014. aug. 13. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Legfeljebb bejárod a környéket, ha tudod, merre van több macska is, arra keresed, de amúgy nem tudsz mást, mint vársz. Nekem a kandúrom néha csak harmadnapra esett be, de nála volt, hogy valószínűleg bezáródhatott ideiglenesen valahova.
2014. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd hazajön, ha akar. Bármily' hihetetlen, a macskák önállóan is életben tudnak maradni, a gazdájuk portáján kívül is.
2014. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sétálj egy kört. Figyeld az útpadkát, lehet, hogy elütötték.

Egyébként a mi nőstény macskánk akár 3-4 hetet is csavargott, nincs ok a pánikra.

2014. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Az biztos, hogy az útra nem ment mivel mindig a kertben van... Egyszer volt mát, hogy 3 hét után találtuk meg a környéken...
2014. aug. 13. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
azóta megtaláltad?
2014. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!