Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vissza jön még a cicám?

Vissza jön még a cicám?

Figyelt kérdés
Már két napja eltünt a fél éves kandúr cicám. Nagyon meglepett, amikor eltünt hisz soha nem tünt el még vagy 2órára sem. Nem hinném, hogy jobb helyet talált magának, mert az egész család úgy szerette, mint egy családtagot. A szomszédokat kérdeztük, de ők nem látták. Kora ellenére elég fejlett, erős macska volt, arra gyanítok, hogy kandúrkodni ment, de még fiatalnak találom és olyan hirtelen történt a dolog, hogy fogalmam sincs mi lehet vele :(... Szerintetek van esély még arra h vissza jön???

2014. aug. 13. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

x"D

De kis naiv vagy. Attól még, hogy az egész család úgy szerette mint egy családtagot... Őt az nem érdekli. Gondol egyet, lelép. Macskából van.

Lehet hogy csak csavarog, lehet hogy jobb helyet talált. Ki tudja. Ezt nem lehet csak így megmondani. A mieink néha hónapokra tűnnek el.

2014. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Legoman ***** válasza:
A macska elcsászkál mindenfele, de előbb-utóbb visszafog menni hozzád, hisz gondolj bele, miért menne el, ha eteted, itatod stb. Nyugodj meg, szerintem visszafog menni. :)
2014. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is sokszor tűntek el cicáink:/ A legtöbb sajnos nem jött haza, viszont volt egy-kettő amelyik igen, sőt az egyk másfél ÉV (!!!!) után jött haza, aztán később eltűnt megint, azóta már őt se láttuk. De ha nem történt vele semmi, akkor haza fog menni:)
2014. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Talán előkerül. Nekem 4 macskám tűnt el, köztük az ősanya. Olykor eddig is el-el maradoztak egy-két napot, de mindig előkerültek. Ők voltak a csapat, a falka, a klán. Néha leraboltak egy fiatal csirkét is, de eddig még megúszták. Irtották a ház körül az egereket, elkapták az óvatlanul földön csipegető rigót is. Így ment ez kilenc éven át. Aztán két hete nem jönnek. Megfogni biztosan nem tudta megfogni őket senki. Valaki mérget rakhatott ki a kertjében. Rókák és nyest ellen. Félthette a tyúkjait. Mondjuk kijavíthatta volna az óljait is.
2014. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ne félj! A macskád vissza fog jönni. Okos állat, tudja, hogy ti szerettétek, és gondoztátok. Ez az eset amolyan "kis csavargás" féleség. Vissza fog jönni, hisz ő is szeret titeket!


Üdv: Melinda

2014. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerencsémre megmaradt még kettő. Az egyik az ősanyjára ütött, mogorva és nem barátkozó. A szaporulatukat egymás között mindig elintézték, vagy a kanmacskák intézték el. Néha előhozta egyikük-másikuk az ugra-bugra kölykét, akik annyira vadócok voltak, hogy a láttomon azonnal elrohantak. Aztán azok se jöttek vissza. Régebben már mondta nekem egy ismerős, hogy egymás között a macskák megoldják a létszámot. Van benne valami, mert ahhoz az állandó ételmennyiséghez igazodtak, amennyit nekik naponta kiraktam a teraszra.
2014. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

50%

A macskák ugye általában elmennek és nem jönnek vissza.

Viszont volt időszak, amikor a miénk se nagyon akart haza jönni. Egyszer 4 nap után én hoztam haza.

2014. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Medvi ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de nincs valami ronda nagy vérengző kutya a környéketeken? Sajnos a kutyák nagyon veszélyesek a cicákra, nem egyszer olvastam itt olyan kérdéseket, hogy a kutya megölte a szomszéd kiscicáját, mit csináljak, bevalljam neki, vagy eltüntessem a holttestet stb. Általában a kutyatulajdonosok nem szokták bevallani, hogy a kutyájuk egy gyilkos, remélem nálatok nem ez történt.
2014. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
56%
ki kellett volna heréltetni. A kandúr macskák jönnek mennek aztán valami mindig elkapja őket. Vagy egy autó vagy egy kutya vagy valami állatkínzó fattyadék. Ez sajnos egy ilyen biznisz.
2014. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Haza fog menni, garantálom. Én is eleinte tökre be pánikoltam, mert fiú cicám volt, és még nem volt ivartalanítva. Volt hogy 5 nap is eltelte mire előkerült, de úgy mintha 10 percre ment volna csak el. Már mindenütt kerestem, meg érdeklődtem, meg ami ilyenkor szokott lenni a legrosszabbra is felkészültem. Holott előtte nekem is fél-1 napokra "maradt ki".


Simán hazamegy és úgy tesz majd, mintha csak pár percre ment volna ki az udvarra.

2014. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!