Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lány macskából kiesett...

A lány macskából kiesett "valami" nem igazán tudom megállapítani, hogy mi lehet! Mit tegyek? Sos

Figyelt kérdés
Az előbb történt arra ébredtem fel, hogy nyávog a szekrény alatt.
2014. aug. 13. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valami leírás arról hogy milyen valami esett ki belőle?


Kismacska formája van?

2014. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen felismerném ha kismacska lenne, középen véres két oldalt meg sárgás gumiszerű valami, tényleg nem tudom megállapítani, hogy mi lehet. Egyébként még mindig vérzik, nem nagyon, de vérzik.
2014. aug. 13. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarok hülyeséget mondani, de nem lehet egy nagyon korai vetélés?

Ha ivaros, kijárós akkor simán elképzelhető.

Én holnap mindenképp elvinném a helyedbe dokihoz, mert ha tényleg arról van szó akkor szerintem ugyan úgy mint az embernél is ki kell szedni művi úton ami bent marad. :/

2014. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, reggel elviszem orvoshoz, én is erre gondoltam csak most tippem sincs mit csináljak vele.. azért köszönöm, hogy ilyen későn is válaszoltál, legalább tudom, hogy nem hülyeségre gondoltam!:)
2014. aug. 13. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy kiesett? A háta közepéből kipattant? :)

Lehet lenyelt valamit és most jött ki belőle.

Fogd meg zsebkendővel, nézd meg közelebbről, mosd le alaposan..

2014. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oh igen eléggé úgy tűnik, hogy elvetélt, mert megint jött ki valami... fantasztikus. szegény kis macs:/
2014. aug. 13. 23:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha már így történt akkor jó hogy még jön, mert akkor tisztul. De azért a doki mindenképp.

Majd írd meg mi volt.

2014. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne várni az orvossal.
2014. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem trollkodtam fogalmam se volt mit kell csinálnom, kíváncsi lennék te mit tettél volna ha ez történik veled. Amúgy a cicának semmi baja nincsen, doki is mondta, hogy előfordul az ilyesmi. Elintézte magában egyedül nem kellett kiműteni a többit.
2014. aug. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!