Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkedik így a macskánk?

Miért viselkedik így a macskánk?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem össze a párommal, neki van egy macskája, de azt az egyik exe hagyta rá, aki sajnos nagyon rosszul bánt vele, ezért nem egy szeretgethető, eléggé bizalmatlan és kiszámíthatatlan cica. Nagyon sokat javult azóta, hogy a páromhoz került, de még mindig vannak furcsaságai. Már kb egy éve ismerjük egymást a cicával, mostanság szinte mindig én etetem, itatom (csak a csapból hajlandó inni:) stb.

Viszont egyik napról a másikra valami baja lett velem, pedig nem tettem vele semmit, még véletlenül sem. Megetettem, megitattam, majd elkezdett támadni rám. Azóta is gyakran csinálja, ha mondjuk elmegyek mellette. Magamtól egyébként sosem közelítek hozzá, mert tipikusan az a fajta cica, akihez csak akkor érhetsz ha ő akarja.

Van valami tippetek, hogy miért csinálja ezt? Mit kezdjek vele? Néha komolyan a frászt hozza rám:/


2014. aug. 14. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan amikor a macskában "beindul az ösztön" akkor agresszívabb lesz, éjszaka van ilyen mert éjszakai állatok, elég rosszul fogalmaztam meg de ilyen néha VAN egyszerűen.
2014. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, de nem éjszaka csinálja sosem. És csak velem, párommal nem.
2014. aug. 15. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!