Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért, , pofozgat" a macskám?

Miért, , pofozgat" a macskám?

Figyelt kérdés

Néha, mikor elérhető távolságban van a fejem, a mancsát felém nyújtja, és megérinti vele az arcomat. :D Egyáltalán nem ideges vagy agresszív olyankor, kicsit ahhoz hasonlít, mint mikor egy játékát üti arrébb, csak ez a mozdulat nem olyan lendületes, és a karmait is gondosan behúzva tartja.

Jó lenne azt hinni, hogy kedveskedésnek szánja, nem pedig azért csinálja, mert zavarom. x3



2014. aug. 17. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy zavarnád.

Az én cicám valamelyeik nap ült az ölembe, majd egyszer csak felnyúlt, mancsával végig simította az arcom utána pedig megnyalogatta.

Szerintem a te cicád is simogatni szeretne.

2014. aug. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon édes :D Szerintem is csak szeretgetni akar téged :D De azért vigyázz, mert lehet csak dns mintát vett tőled és éjszaka fogja magát, és átgénmanipulál, hogy ezentúl csak az ő érdekeit szolgáld :D


Az én macskám minden emberrel ellenséges, kivéve velem, szóval engem már sikerült a saját oldalára állítania <3 :D

2014. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ó, én már rég megadtam magam neki. :D(Vagy lehet, akkor már az első éjszaka átgénmanipulált...?)

Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy így gondoljátok. ^^

2014. aug. 20. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Kitudja :) Mindenesetre azért sok boldogságot és egészséget mindkettőtöknek :D
2014. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen~! ^^
2014. aug. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!