Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bármelyik állatorvos le tudja...

Bármelyik állatorvos le tudja vágni a macska körmét?

Figyelt kérdés
Igazából nekünk elég öreg dokink van és nem tudom, mit szólna hozzá, ha körömvágással érkeznénk hozzá, meg kicsit féltem is szegényt. Más tekintetben minden jó vele, de nekem nem egy macskakozmetikázós típusnak tűnik. Én viszont nem merem megcsinálni. Kozmetikushoz vigyem, vagy mi legyen vele? A hátsó lábain elég hosszúak a körmök, teljesen kilógnak.
2010. jan. 14. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább kozmetikus...mi a kutyám lábáról állatorvossal vágatjuk le a körmöt, de nekünk fiatal a doki. Szerintem te jobban járnál és a cicusod is ha kozmetikushoz vinnéd.
2010. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én magam vágom a cicusaim körmét. Kb. kéthetente lecsípkedem 1-2 mm-t, tényleg csak a végét, hogy ne legyen tű hegyes és ne akadjon el semmiben. A fiúcskám szó nélkül engedi, a lányzót sajnos le kell fogni.
2010. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a cicától függ. Az enyémnél esélye sem volt az állatorvosnak, pedig hárman próbálkoztunk...
2010. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem keresek egy kozmetikust, aki macskát is vállal, mert én nem merem, tudom, hogy csak kicsit szabad, viszont 1-2mmnél sokkal jobban kilóg neki, és szerintem zavarja is. Kb. úgy néz ki, mintha ki lenne neki meresztve, pedig csak simán akkora. Én nem tudom, szobában tartották, pár napja került hozzám, hát szerintem nem jó ez így, ekkora körömmel neki sem.
2010. jan. 15. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!